Şahane Cuma ne zaman geliyor? Bu akım nasıl başladı? Hangi ürünler de indirim var? Tüm sorularınızın cevabı yazımızda...

Black Friday son yıllarda ülkemizde de uygulanmaya başlandı. Çeşitli isimlerle anılan bu gün Şahane Cuma kampanyalarıyla Lazımbana.com’da sizlerle.

Black Friday’in çıkış noktası aslında yılbaşı öncesi alışveriştir. Yılbaşına hazırlık sürecinin daha ekonomik geçmesini sağlayan bu gün aynı zamanda büyük indirimlerinde habercisidir. Dünyaca ünlü markaların bile büyük indirimler yaptığı bugünde Lazımbana.com olarak sizler için özel bir sayfa hazırladık. %20’den %70’e varan indirimleri sakın kaçırmayın.

En Büyük İndirimler Lazımbana’da

Yılın bu haftasında tüm ürünlerde indirim uygulayan Lazımbana.com Şahane Cuma’ya özel ekstra indirimlerle alıcıları şaşırtıyor. Aklınıza gelebilecek tüm ürünleri en uygun fiyat ve ücretsiz kargo garantisiyle bulabilir rahatlıkla sepete ekleyip satın alabilirsiniz. Elektronik ürünlerden modaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir tıkla kapınıza getirmenin tam zamanı.

Büyük Fırsatlar

Hiç bir yerde bulamayacağınız fırsatlar Lazımbana.com’da. Son dönemin en popüler elektronik ürünü olan bluetooth kulaklıklar %40 indirimle karşınıza çıkarken özel kokusuyla insanları mest eden parfüm setleri %65 indirimle alıcılara sunuluyor. Sizlerde tüm bu indirimleri kaçırmamak ve daha fazla ürün için tıklayın.