Ürün Bulunamadı.

Puzzle Tablo Fiyatları

Puzzle formatındaki ürünler birçok kişi tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu ürünlerin kişinin stresini dağıtıcı, beyni aktif olarak çalıştırıcı ve küçük çocuklarda gerek el becerilerini gerekse düşünme yetilerini geliştirici etkileri bulunur. Son zamanlarda çok parçalı puzzle ürünleri ilgililerinin hizmetine sunulmaktadır. Kişi dilerse bu puzzle ürünlerini alıp hobi maksatlı tamamlayıp çerçeveletebiliyor. Evlerde dekor amaçlı puzzle tablo ürünlerin kullanıldığını görmekteyiz. Birçok fotoğrafçı özel anlara dair fotoğrafları puzzle formatında tablolar haline getirmeyi tercih edebiliyor. Günümüzde kişinin kendisi tamlayabileceği gibi hazır tamamlanmış puzzle tablolar da satılmaktadır.

Hazır Puzzle Tablo

Farklı görseller içeren puzzle parçaları bir araya getirilmiş ve çerçevelenmiş halde satışa sunulmaktadır. Puzzle seven ancak uğraşmaya vakti olmayan kimseler için ideal bir ürün olma özelliğine sahiptir. Gerek hobi mağazalarında gerekse internet üzerinden satış yapan birçok mağazadan bu tarz tablolara kolayca ulaşılabilir. Hazır puzzle tablolar uzun yıllar dayanıklı kalabilmeleri için özel yapıştırıcılar ile koruma altına alınırlar. Bu şekilde olası parça düşmeleri ve renk solmaları önlenmiş olur. Kullanılacağı alana uygun çeşitlerini bulmak mümkündür. Örneğin, avangard bir salon için tarihi bir görsel ya da çocuk odası için çizgi film karakterlerini yansıtan görsellerin olduğu puzzle tablolar bulmak oldukça kolaydır.

Kişiye Özel Puzzle Tablo

Son zamanlarda özel günlerde tercih edilen hediyelik eşyalar arasında kişiye özel puzzle tablo da yer almaktadır. Kişilerin özel anlarının fotoğrafları puzzle parçaları haline getirilir ve özel hediye kutularında satışa sunulur. Bu tablolar yukarıda da değindiğimiz gibi hazır yapılmış halde de olabilir kişiye kendi tablosunu kendisi yapma fırsatı sunacak şekilde parçalar halinde de verilebilir.