Next 64 Hd Çanaksız Uydu Alıcı + İnternet Tv Wifi Alıcı Yeni +

188,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Next 64 1PTV Özellikli Çanaklı Çanaksız MPEG4 HD Uydu Alıcısı

129,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Next Kanky Full HD Uydu Alıcı ( Türksat Otomatik Güncelleme )

109,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Rose Crystal Full HD Mini Uydu Alıcısı

75,00 ₺

Rose DR-5040 Mini Scart SD Uydu Alıcısı

59,00 ₺

Dextel DEX-01 Siyah Uydu Alıcısı

79,00 ₺

Dextel DEX-01 1080P Full HD Uydu Alıcı

75,00 ₺

Next 64 1PTV Özellikli Çanaklı Çanaksız MPEG4 HD Uydu Alıcısı

129,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Sungate Vipstar Full HD Uydu Mini Alıcısı Wifi

105,00 ₺

Ücretsiz Kargo

MİNİ SCART DİJİTAL UYDU ALICISI GOLD MILLENIUM MLN-17500

67,18 ₺

Ücretsiz Kargo

Sungate Vipstar Full HD Uydu Mini Alıcısı Wifi

98,50 ₺

Ücretsiz Kargo

KAMOSONIC MİNİ FULL HD UYDU ALICISI YOUTUBE KS-HD10506

112,87 ₺

Ücretsiz Kargo

RAMTECH WİTO MİNİ HD UYDU ALICISI IP YOUTUBE

93,18 ₺

Ücretsiz Kargo

POLSAT EURO KASALI FULL HD UYDU ALICISI HDMI SCART 2USB

106,97 ₺

Ücretsiz Kargo

SKYTECH MİNİ SCART UYDU ALICISI BISS ST-17000

77,42 ₺

Ücretsiz Kargo

POLSAT EURO KASALI FULL HD UYDU ALICISI HDMI SCART 2USB

100,47 ₺

Ücretsiz Kargo

MİNİ SCART DİJİTAL UYDU ALICISI GOLD MILLENIUM MLN-17500

60,68 ₺

Ücretsiz Kargo

Kawai Kennon Marka Full Hd Uydu Alıcısı Kumandalı Çift Usp Girişi

73,73 ₺

Ücretsiz Kargo

Ramtech Wito Mini Hd Uydu Alıcısı Ip Youtube

86,68 ₺

Ücretsiz Kargo

Kamosonıc Mini Full Hd Uydu Alıcısı Youtube Ks-Hd10506

106,37 ₺

Ücretsiz Kargo

Skytech Mini Scart Uydu Alıcısı Bıss St-17000

70,92 ₺

Ücretsiz Kargo

Botech Dijital Tuş Takımlı Mini Uydu PİKO-600 HD Plus Full HD 108

22% 225,00 ₺

175,89 ₺

Hometech HT Neo Gold 105 Scart Uydu Alıcı Mini Scart Uydu Alıcısı

89,89 ₺

Ücretsiz Kargo

SHOWBOX DİJİTAL HD UYDU ALICISI

199,99 ₺

BENJAMİN UYDU ALICISI

90,00 ₺

SHOWMAX DİGİTAL UYDU ALICISI

120,00 ₺

SUPERMAX SM-2023 Uydu Alıcısı

99,00 ₺

WİZ TECH FULL HD UYDU ALICISI

95,00 ₺

nextstar ye-4*1 a disceqc switch

10,00 ₺

Botech Piko-600 HD Plus Full HD Uydu Alıcı Stoktan Hızlı Kargo

13% 149,00 ₺

129,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Amstrad Full HD Uydu Alıcı 118 S 5000 Kanal Kapasitesi HDMI PVR

127,72 ₺

Ücretsiz Kargo

ElektroMaster Full HD Uydu Alıcı 5000 Kanal Kapasitesi HDMI PVR

117,82 ₺

Ücretsiz Kargo

Amstrad Full HD Uydu Alıcı 116 HD 5000 Kanal Kapasitesi HDMI PVR

157,43 ₺

Ücretsiz Kargo

Herz Full HD Uydu Alıcı HR-8100 5000 Kanal Kapasitesi HDMI PVR

102,97 ₺

Ücretsiz Kargo

Uydu alıcısı, TV SAT alıcısı olmayan televizyonlar için en uygun çözüm yoludur. Kablo kutusu olarak da isimlendirilen uydu alıcısı, fazla adette kablo kanalını rahatlıkla izlemenizi sağlar. Alıcılar, kablo kanallarını alıp televizyona ulaştırmak için bir uydu çanağı ile çalışma özelliğine sahip kompakt ürünlerdir. Alıcılar ile televizyon görüntüsü kayıt yapılabilir. Buna PVR yani kişisel video kaydedici kutuları denilmektedir. Bu kutular ile uzaktan kumandanın yardımıyla televizyon programlarını kaydetme imkânınız mevcut.

Uydu alıcısı dijital şekilde çalışır ve izleyiciye maksimum kaliteli, yüksek tanımlı televizyon kanallarını seyretmek ve HD televizyonlar için kullanılmaktadır. Uydu alıcılarının bir kısmı, kablolu televizyon abonelikleri olmaksızın, berrak kanallara ulaşmanızı sağlar.

Uydu Alıcısı Tavsiye

Uydu alıcısı almadan evvel bakılması gereken birden fazla etken mevcuttur. Öncelikle, televizyonun HD uyumlu olup olmadığına bakmalısınız. Sonra, nasıl bir kablo kullandığınızı ve alacağınız alıcı ile uyumlu olup olmadığını araştırmanız gereklidir. Çünkü ekstra özelliklerin sizlere önemli olup olmadığına bakmak faydalı olacaktır. Uydu alıcılarında görüntü ve ses zamanımızda müşteriler için yaygın bir yatırım haline dönüştü.

Uydu alıcısını televizyon izlemekten başka alanlarda kullanmak istiyorsanız, USB bağlantı noktaları sağlayan bir uydu alıcı tercih etmelisiniz. Uydu alıcılarının ortak noktaları pek çok televizyonda çalışan temel uydu alıcısı çeşidi olmasıdır. Fakat bazı uydu alıcılarında farklı ek özellikler de mevcuttur. En iyi neticeyi alacağınız ve ekonominize uyacağını düşündüğünüz uydu alıcısını ve aynı anda televizyonunuza ve diğer ev sineması sistemi için uygun uydu alıcı modelleri cazip fiyatlarla satın alınabilir.

Uydu Alıcısı Özellikleri

Uydu televizyon programlama genel olarak bir uydu çanağı tarafından alınır. TV ekranına son teslimat yapılmasını destekleyen bir set üstü kutu biçimindeki bir uydu Televizyon alıcısı ile işlenir. Önceki dönemler de tüketiciler program sinyallerini kendileri aramaktaydı, fakat günümüzde çoğunluğu dijital televizyon sağlayıcılarından programlanmış paketler halinde programlama yapılabiliyor. 

Ev ve ofise uydu TV kurmak isteyen bireyler, gelişmiş alıcıların verdiği pek çok farklı özelliğin farkındalar. Bu çeşit ürünler arasındaki en büyük fark HD TV'yi kullanma kabiliyetidir. Bunlara ilaveten uydu TV alıcısının kalitesini ve performansını gösteren, aynı esnada izlemek ve kaydetmek.

Standart Uydu Alıcısı

Program listesine ve bilgilere rahat ulaşabileceğiniz özelliklere sahiptir. Ebeveyn kontrolü kilitleri, tema ve favori listesi, rahat arama özellikleri mevcuttur. Düğmeye tıklayarak haber, spor, hava durumu ve oyunlara rahatça erişebilirsiniz.

DVR Alıcıları

Yayında olan programı duraklatabilir, tekrar tekrar oynatabilir yahut hepsini güçlü DVR'nize kaydedebilirsiniz. Böylelikle en beğendiğiniz TV programlarını kaçırmadan bakabilirsiniz.

DVR özellikleri, Televizyon programlarını kontrol altına almanıza imkân sağlar. Böylelikle biri kapıyı çalar veya telefonunuz çalarsa uzaktan kumanda üstünde yer alan duraklatma tuşuna basabilirsiniz. Programı yeniden izlemeye hazır bulunduğunuzda ise tekrar oynatma tuşuna basarak kaldığınız kısımdan izlemeye devam edebilirsiniz.

Anahtar DVR özellikleri ise canlı ve kayıtlı programları durdurabilir ve geri alabilirsiniz. Beğendiğiniz yarışmaları, spor müsabakalarını ve filmlerinizi dijital olarak kayıt etme olanağınızda mevcut.

HD Uydu Alıcıları

HD Recevier bütün standart alıcı işlevleriyle gelişmiş görüntü netliği ve daha keskin görüntüler sunan HD uydu alıcıları ile Televizyon izleme keyfinizi yükseltebilirsiniz. Full HD uydu alıcıları ile TV'deki bir görüntü 5 ile 10 kat daha fazla net görünür.

Mini Uydu Alıcıları

Mini uydu alıcıları, Televizyonlara takılan minik alıcılardır. Genel olarak scart, AV veya USB girişine takılır. Özellikleri klasik uydu alıcılar ile çok benzerler ve en büyük avantajı minik yapısıdır. Böylelikle alan kaplama sorunu oluşturmaz. LCD, plazma gibi TV’ ler de kullanıma uygundur. Direkt bağlantı özelliği neticesinde kablo kullanımı gerektirmez.

Uydu alıcısı satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bu bakımdan televizyonunuzun HD uydu alıcısı ile uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekmektedir.

Eğer scart kablosu ile bağlantı sağladığınız bir televizyonunuz varsa, yeni bir HD veya full HD çeşit uydu alıcısı tercih ederek görüntüyü netleştirebilir, çözünürlüğü yükseltebilirsiniz. Satın aldığınız veya satın almayı düşündüğünüz uydu alıcısının yazılımının güncel olup olmadığını araştırmanız gerekmektedir. 

En İyi Uydu Alıcısı Markaları

Uydu alıcıları genel olarak uydu Televizyon programlama sağlayıcıları tarafından üretim yapılmaktadır. Çoğu zaman, sadece belirli bir programlama hizmeti ile çalışırlar.

Uygun fiyatlı uydu alıcıları Lazımbana'da. Next, Vestel ve diğer uluslararası firmaların modern uydu alıcılarını cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinen Lazımbana, kendisi gibi sektöründe en iyi olan markaların son model uydu alıcılarını satışa sunuyor.