Delta 2 Tekerlekli Deluxe Dura-Strong Kaykay (Waveboard)

17% 150,00 ₺

125,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Kaykay Fiyatları

Çocukların eğlence dünyası için birbirinden farklı oyuncak ve aletten söz edilebilir. Hepsi birbirinden ilgi çekici tasarımlara sahip oyuncaklar ile çocukların dünyası renklenir ve oynarken yeni bir şeyler öğrenmeleri mümkün olur Birçok çocuğun ilgi duyduğu kaykaylar sosyal gelişim aşçısından ve yetenek edinebilme açısından oldukça ilgi gören ve uzmanlar tarafından da tavsiye edilen oyuncaklar arasında yer alır. Hareket kabiliyetini artıran ve denge sistemini güçlendiren kaykaylar gün içinde çocukların eğlenebileceği en güzel oyuncaklardan bir tanesidir. 

Birbirinden Farklı Kaykay Modelleri

2 ve 3 tekerli kaykaylar her çocuğun kullanabileceği tarzda üretilmiştir. Renkli tasarımları ve ışıklı modelleri sayesinde çocuklar severek kaykayları kullanabilirler. Ayarlanabilir direksiyon sayesinde uzun boylu çocuklar için de ideal bir performans sağlar. Spider-Man, Arabalar, Harika Kanatlar, Disney Frozen, Ben 10, Runzer, Pijamaskeliler, Avengers Yenilmezler gibi birçok farklı baskının yer aldığı kaykay her çocuğun beğenebileceği tasarım seçenekleri ile satışa sunulmuştur.

Kaykay Tutkunları İçin Doğru Adres

Kaymayı tutku haline getirenler için satışa sunulan profesyonel kaykaylar kalite güvencesi ile satışa sunulur. Birçok farklı deseni ve modeli bulunan bu kaykaylar her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği şekilde üretilir. Standart ölçülere sahip kaykaylar ile her zemin üzerinde rahatlıkla kaymak mümkündür. Action, Yeşil Baskı, Ahşap ve Vardem gibi farklı tasarımlara sahip el kaykayları hızı ve aksiyonu sevenler için oldukça ideal bir tercihtir. Güvenilir hizmet kalitesi ile satışa sunulan kaykaylar garanti koşullarına uygun olarak üretilmektedir.