Ürün Bulunamadı.

Abiye Tulum Fiyatları

Moda sektöründe meydana gelen gelişmeler kadınların rahatlığı ve şıklığı aynı anda yakalamalarına olanak sağlıyor. Birbirinden farklı ve güzel tulum modelleri şimdi abiye şıklığıyla tasarlanıyor ve ortaya göz alıcı modeller çıkıyor. Kadınların vazgeçemedikleri parçalardan biri olan tulum modeller özel davetlerde, organizasyonlarda, nişan ya da düğün gibi konseptlerde abiye şıklığına bürünüyorlar. Bu sayede kadınlar kıyafet seçiminde kararsızlıktan kurtuluyor ve farklı tarzlarıyla göz kamaştırıyorlar. 

Zamansız Modeller

Abiye tulum modelleri tek parça olan yapıları sayesinde zamansızlığın sembolü haline geliyorlar. Hiçbir zaman modası geçmeyen bu kıyafetler aynı zamanda rahat ve hızlı bir hazırlanma imkânı sunuyorlar. Kıyafet konusunda karasızlık yaşayan kişiler abiye tulum modelleri sayesinde çok daha hızlı hazırlanabiliyorlar. Tek parça formda olan abiye tulumlarla oldukça şık, rahat ve hızlı bir kombin yapabiliyorlar. 

Abiye Tulumlarda Renk Kombinleri

Abiye tulumlar tek parça olan ürünler olmalarına karşılık oldukça dikkat çeken kıyafetlerdir. Tasarımları, desenleri, hareketli yapıları ve kadınlar üzerindeki şık duruşlarıyla her daim gözleri üstlerine çekmeyi başarırlar. Burada en önemli olan kıstaslardan biri de kullanılan renklerdir. Abiye modellerde siyah-beyaz klasiği, kahverenginin ağırlığı, yeşil ve tonlarının dinginliği ya da mor-bordo harika renk kombini öne çıkan tasarımlardır. 

Transparan ve Tüllü Modeller

Abiye elbise modellerinde sıklıkla kullanılan transparan ayrıntısı ve tül gerçeği, abiye tulumlarda da ön plana çıkıyor. Geniş kollu parçalar, transparan modeller, bol paça hareketli kesimler, kol tül detaylı modeller ya da zincir desen gibi göz alan tasarımlar abiye tulumlarda oldukça sık kullanılıyorlar. Abiye tulum modeller özel anların vazgeçilmez kıyafetleridir. Farklı renk, kesim ve tasarıma sahip olan modellerle her an kolaylıkla şıklık sağlanabilir.