Yes Aşk Parfümü Erkek Parfümü

278,25 ₺

Ücretsiz Kargo

Aleron Erkeklere Özel Afrodizyak Feromon Parfüm 75 Ml

13% 259,00 ₺

225,75 ₺

Ücretsiz Kargo

Aleron Bayan Afrodizyak Parfüm

89,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Aleron Kadınlara Özel Afrodizyak Feromon Parfüm 75 Ml

13% 259,90 ₺

225,75 ₺

Ücretsiz Kargo

Yes Aşk Parfümü Erkek Parfümü

278,25 ₺

Ücretsiz Kargo

layd era bayan damla

119,00 ₺

Ücretsiz Kargo

aleron afrodizyak parfüm

109,00 ₺

Ücretsiz Kargo

afrodizyak parfüm

69,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Afrodizyak Fiyatları

Parfüm kullanımı son derece yaygın olan bir alışkanlıktır. Ancak artık hem kadınlar hem de erkekler en özel kokuları tercih etmeye özen gösteriyor. Bu ürünlerin kaliteli olması ya da belli bir markanın ürünü olması son derece önemli olan detaylar arasındadır. Özellikle kişisel çekim gücünü arttırmak için kullanılan parfümler vardır. Bu parfümler son derece etkili olan ürünlerdir. Kadınlar ve erkekler için özel olarak üretilen parfümlerdir. Standartlarını yüksek tutan ve kişisel çekiciliğini yükseltmek isteyen tüm insanlar bu parfüm türlerinden faydalanabilmektedirler. Afrodizyak etkili olan parfümler kullanımı giderek yaygınlaşan ürünler arasında da yerini alıyor.

Layd Era Bayan Damla 

Kadınlar arasında kullanımı gittikçe yaygınlaşan ürünler içerisinde layd era bayan damla ürünü de yer alıyor. Bu ürün performans içeceği olarak da bilinmektedir. Genelde sıvı içecekler ile kullanılan ürün için 7 damla yeterli olmaktadır. Genelde kadınların ilişkilerdeki performansını yükselten bu ürün oldukça kaliteli damlalar arasındadır.

Erkeklere Özel Aşk Parfümü

Sıradan bir parfüm gibi kullanılan aşk parfümü erkekler için üretilen bir parfümdür. Bu ürünü boyun, kulak arkası, dirsek ya da bilek arasında kullanabilirsiniz. Dilerseniz vücudun herhangi bir alanında da rahatlıkla kullanabilme imkânınız bulunuyor. Bayanların ilgisini çekmek ya da onlar tarafından fark edilmek için kullanabileceğiniz bu parfümlerin kalıcılığı son derece yüksektir. Günlük yaşantıda rahatlıkla kullanılabilecek ürünler arasında yer almaktadır.