Agiss Juniper Blossom Hassas Ciltler İçin Sir Ağda Bantları 41 Li

29,30 ₺

Ücretsiz Kargo

Agiss Plumeria Blossom Tüm Ciltler İçin Tüm Vücut Sir Ağda Bantları 41 Li

38,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Veet Ağda Bandı Normal 20Li

0,00 ₺

Veet Ağda Bandı Hassas 20Li

0,00 ₺

Vi-Vet Ağda Bandı Vücut 41Li Portakal

52,90 ₺

Vi-Vet Ağda Bandı Vücut 41Li Pudra

52,90 ₺

Sesu Ağda Bandı Hassas 24Lü

64,88 ₺

Sesu Ağda Bandı Klasik 24Lü

64,88 ₺

Sesu Yüz Ağda Bandı Hassas Ciltler 20 Li

80,15 ₺

Sesu Ağda Bandı Kömürlü 24Lü

64,88 ₺

Bioder Epilation Bitkisel Sirli Bant Ağda 12 Li X 2

73,40 ₺

Stokta Yok

Ağda Bandı

Ağda ürünleri bayanların öncelikli ihtiyaçları arasında yer alır. Temizlik açısından birçok kadının tercih ettiği ağda ürünleri ile daha güzel bir cilde sahip olmak ve güzel görünmek de mümkün olur. Kullanım aşamasında birçok farklı çeşidi bulunan ağda bandı ise ağdanın uygulama sürecini yarı yarıya kısaltır. Rahat kullanıma sahip olan ağda bandı ile zahmetsiz bir şekilde ağda yapılabilir. Her cilt tipine göre farklı özelliklerde piyasada bulunan ağda bantlarından cilt tipine uygun olanı seçilerek rahatlıkla kullanılabilir.

Cilt Tipine Özel Ağda Bantları

Tamamen hijyenik koşullarda üretilen bu bantlar alerji yapmaz. Ağda temizlemek için ideal olan Naturel Ağda Temizleme Yağı ağda uygulamasının ardından cildi temizlemek için idealdir. Her cilt tipine uygun olan bu yağlar ciltte tahriş yapmadan ağda kalıntılarını ciltten söküp atmaya yarar. Kullanımı oldukça kolay olan bu yağlar cildi nemlendirir ve oluşacak kızarıklıkların kısa sürede geçmesini sağlar.

Kullanımı Kolay Ağda Bantları ile Kolay Temizlik

Hassas ciltler için özel olarak üretilen ağda bantları ince bez dokusu ile ağdayı kavrar ve tek hamlede ciltten temizlemeyi başarır. Sıcak ağdalarda güvenle kullanılabilen bu bantlar sir ağda üzerinde oldukça etkilidir. Ağdanın dağılmadan çıkartılması için üretilen bantlar genelde tek kullanımlıktır ve kullanım sırasında kopma yapmaz. Birçok farklı adresten satın alınabilecek ağda bantları farklı metrajlar ile satışa sunulur. Farklı satış seçenekleri arasında ağda ile birlikte satılan ağda bantlarını da tercih etmek mümkündür.