Smart Akvaryum Isıtıcı 100 W Akvaryum Isıtıcı

15% 59,00 ₺

50,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Eheim Jager Thermo Control Akvaryum Isıtıcı 100 Watt

144,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Tetra HT 25 Akvaryum Su Isıtıcısı 25 Watt 10-25 Litre

119,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Smart Akvaryum Isıtıcı 200 W Akvaryum Isıtıcı

14% 79,00 ₺

68,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Eurostar Seramik Filtre Malzemesi Kahverengi 500 ml

22,50 ₺

Eurostar Seramik Filtre Malzemesi Kahverengi 500 ml

27,40 ₺

Eurostar Seramik Filtre Malzemesi Kahverengi 500 ml

22,50 ₺

Akvaryum Isıtıcı Fiyatları

Eğer akvaryumda balık beslenilmek isteniyorsa bu durumda balıklar için gerekli her türlü ortamın yaratılması gerekir. Sağlıklı balıkların yaşamlarını sürdürülebilmesi için en önemli şartlardan bir tanesi de suyun sıcaklık seviyesidir. Suyun balıklar için uygun seviyeye getirilmesi yeterli değildir. Bununla birlikte suyun seviyesinin sabit tutulması da oldukça önemlidir. Su derecesinde meydana gelebilecek en ani sıcaklık değişimi balıkların ölümü ile sonuçlanabilir. Bu nedenle akvaryumlar için uygun derecenin seçilmesi ve dikkatli kullanılması son derece önemlidir. 

Sıcaklık Seviyesini Dengeleyen Isıtıcılar 

Her balık akvaryumda yasamak için ihtiyaç duymaz. Ancak ısı isteyen balıklar için bu son derece önemli bir ihtiyaçtır. Akvaryum Isıtıcı çeşitleri suyu her koşulda en uygun seviyede sabitler ve soğumasına izin vermez. Balıkların yasama sürekliliğini devam ettirmek adına tercih edilecek olan ısıtıcı modelleri geniş seçenekleri ile alıcılara birden fazla seçenek sunar. Uygun fiyat seçeneği ve ücretsiz kargo ile satın alınabilecek olan ısıtıcı ürünler her koşulda en kaliteli kullanım garantisine sahiptir. 

Her Akvaryuma Uygun Isıtıcı Modelleri 

Isıtıcı tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi her akvaryumun boyutuna uygun ısıtıcı seçmektir. Büyük akvaryum için tercih edilecek küçük motorlu ısıtıcılar yeterli ısıtmayı sağlayamaz. Bu nedenle akvaryum için en uygun tercihi yapmak önemlidir. Her akvaryum için uygun bir ısıtıcı modelinin bulunduğu ürünler kolay kurulum ile rahatlıkla kullanılabilmektedir.