Funna Baby Pretty Alt Açma Minderi

75,00 ₺

Funna Baby Premium Krem Alt Açma Minderi

95,00 ₺

Pratik Bebek Alt Açma Bezi Minderi

14% 34,90 ₺

29,90 ₺

Flexi Tavşan Figürlü Alt Açma Minderi

10% 82,00 ₺

73,80 ₺

Ücretsiz Kargo

Nohutlu Mavi Bebek Alt Açma Seti & Değiştirme Minderi

25,00 ₺

Bebek Yumuşak Alt Açma Minderi & Bezi

27,00 ₺

Krem Bebek Nohutlu Alt Açma Seti Minderi

25,00 ₺

Funna Baby Prince Alt Açma Minderi

95,00 ₺

Pembe Bebek Nohutlu Alt Açma Seti & Değiştirme Minderi

25,00 ₺

Funna Baby Princess Alt Açma Minderi

95,00 ₺

Beyzi Kırmızı Alt Açma Seti

20,00 ₺

Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü 60X60 10Lu Paket

32,87 ₺

Beyzi Yeşil Alt Açma Seti

30,75 ₺

Sleepy Bebek Bakım Örtüsü Alt Açma 60 X 90 Cm 10 X 5 50 Li

12% 79,90 ₺

70,00 ₺

Bibaby Kapitone Alt Açma Minderi

10% 67,00 ₺

60,30 ₺

Ücretsiz Kargo

Beyzi Pembe Alt Açma Seti

20,00 ₺

Sleepy Bebek Bakım Örtüsü 60X90 Cm 10 Ad

30% 19,90 ₺

13,90 ₺

Giggles Yatak Koruyucu Ped 120 Adet Örtü Bebek Yaşlı Hasta Çiş

136,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Alt Açma Minderi Oyuncaklı Uğurböceği

48,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Sleepy Bebek Bakım Örtüsü 60 X 90 Cm 10 X 5 50 Li

21% 94,90 ₺

74,90 ₺

Beyzi Mavi Alt Açma Seti

30,75 ₺

Sleepy Bebek 60X90Cm Bakım Örtüsü 10 Ad

12% 25,90 ₺

22,90 ₺

Funna Baby Lily&mily Alt Açma Minderi

64,90 ₺

Alt Açma Minderi Akvaryum Dijital Baskılı

48,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Funna Baby Marine Alt Açma Minderi

64,90 ₺

Pratik Bebek Alt Açma Minderi Bezi Renkli Baskılı Su Geçirmez Yık

56% 79,90 ₺

34,90 ₺

Pratik Bebek Alt Açma Minderi Bezi Renkli Baskılı Su Geçirmez Yık

56% 79,90 ₺

34,90 ₺

Funna Baby Premium Baby - Beyaz Alt Açma Minderi

95,00 ₺

Jaune Baby | Alt Açma Minderi Akvaryum Dijital Baskılı

31% 69,90 ₺

48,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Alt açma minderi bebeğinizle beraber dışarı çıktığınızda ve farklı bir yere gittiğiniz zaman en işinize yarayan ürünlerdendir. Onun farklı bir ortamda hassas cildinin zarar görmemesi ve zayıf bünyesinin etkilenmemesi için ise mutlaka alt açma bezi kullanılmalıdır. Hafif ve ince bir yapısı bulunması, fazla yer kaplamaması sayesinde gittiğiniz her yere bu ürünleri güven içerisinde taşıyabilirsiniz. Minder olarak da tercih edilen bu ürünler, özellikle seyahate çıkıldığı zaman bavullara veya çantanın içine rahatlıkla yerleştirilebilir. Bebeğiniz için özel olarak kullanabileceğiniz farklı alt açma bezleri ve minderler, kategori üzerinde çok uygun fiyatlarla ve bebek bezi kampanyalarıyla sizlere sunulmuş durumda. Onun sağlığını koruyacak ve gittiğiniz farklı yerlerde size de kolaylık sağlayacak olan minder çeşitleri, portatif yapısı ile güven içerisinde değerlendirilebilir.

Alt Açma Bez Çeşitleri

Alt açma bezi çeşitleri kaliteye göre farklılık gösterir. Gün içerisinde belirli aralıklarla bebeklerin altını değiştirilmesi gerekir. Gelişim süreci içerisinde bebeklerin sağlıklı ve hijyenik bir yapı altında büyümesi adına, doğru ürünlerin bu konuda tercih edilmesi büyük önem taşır. Sağlam bir emici gücüne sahip olan alt açma bezleri ise, son dönemlerde annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Tamamen hijyenik ve sağlıklı bir yapı ile hazırlanmış olan bu ürün çeşitleri, ayrıca yaşanabilecek sürprizlere karşı önlem sunmaktadır. Gittiğiniz herhangi bir yerde bebeğinizin giysilerinin veya çevrenin kirlenmesine engel olan bu ürünler, önemli markaların farklı modellerine bağlı olarak zengin özellikleriyle tercih edilebilir. Paket halinde çok uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz bu ürün çeşitleri, bebeğinizin altını değiştirdikten sonra, toplayıp kolayca atmanıza olanak sunuyor. Üstelik anti bakteriyel özellikleri sayesinde hassas bir yapıya sahip olan bebeğinizin cildini koruma altına alabilirsiniz. Bağışıklığı zayıf olan bebeğinizin bazı mikroplara ve bakterilere karşı açık olan bünyesine koruma şansınız bulunuyor. Bu sebepten dolayı şüpheli yaklaştığınız yerlerde mutlaka alt açma bezleri ne tercih etmeli, tüm dış etkenlere karşı bebeğinizle arasında bu ürünlerin duvar olmasına olanak vermelisiniz. Çok uygun bütçeler dahilinde kategori üzerinden satın alabileceğiniz bu ürünler, kullan at özelliği sayesinde pratik bir avantaj sağlıyor.

Alt Açma Minder Çeşitleri

Alt açma minder çeşitleri terleme yaratmayan, pamuktan ve akfil kumaştan tasarımı gerçekleştirilmiş geniş yapısı ile bebeğinizin altını değiştirmek için rahat bir kullanım imkanı vermektedir. Tamamen sağlıklı ve hiçbir kimyasal içeriği bulunmayan bu ürünleri, gittiğiniz farklı yerlerde bebeğiniz için güvenle değerlendirebilirsiniz. Genellikle baş kısım bölümü de bulunan bu ürünler, bebeğinizin kafa bölümünü koruma altına alarak güvenilir bir kullanım alanı yaratmaktadır. Standart bir boyut altında üretimleri gerçekleştirilmiş olsa bile, farklı fiziksel yapılara sahip olan bebekler için rahat bir kullanım genişliği sağladığı söylenebilir. Ayrıca alt açma pedlerine göre bu ürünler tek kullanımlık yerine daha fazla değerlendirme imkanı vermektedir. Görsel açıdan ise onların beğeneceği türden farklı ve sevimli hayvan figürleri ile rengarenk yapıları altındaki alt açma minderi, bebeğinizin temizliği için en ideal çözümleri sunuyor.

En Uygun Fiyatlarla Kaliteli Alt Açma Ürünleri

Alt açma ürünleri bez ya da minder modellerine göre seçim yapılarak satın alınabilir. Önemli markaların modelleri dahilinde özelliklerine ve görsel yapılarına bağlı olarak fiyatlarda değişkenlik ortaya çıkabilmektedir. Gittiğiniz misafirliklerde, arabalarda veya herhangi bir başka noktada tamamen sağlıklı ve hijyenik kullanım alanı sunduğunu eklemek gerekir. Güvenilir koşullar altında bu ürünü kullanabilir ve bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Olası herhangi bir problem karşısında ise bebeğinizin kıyafetlerini ve çevreyi tertemiz tutabilirsiniz. Oldukça konforlu bir yapıya sahip olan bu ürünler, baş bölgesi ile bebeğinizin rahatlığı için hazırlanmıştır. En uygun fiyatlarla hemen kategori üzerinden dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.