Ekomis Fırın Torbası 8 Adet 25 X 38 Cm

23% 98,98 ₺

76,34 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Alüminyum Folyo Fiyatları

Alüminyum folyolar mutfakta yemek yapan herkesin kullandığı bir süpermarket ürünüdür. Yemeği saklama gibi amaçlar için de kullanılan alüminyum folyolar yemek yapma sırasında yemek pişirmeye yardımcı olarak da kullanılmaktadır. Alüminyum folyoları Lazımbana en uygun fiyat avantajlarıyla listelemektedir. Siz de en yüksek kalite standartlarında üretilen alüminyum folyoları satın almak isterseniz Lazımbana’yı ziyaret edebilirsiniz.

Alüminyum Folyo Özellikleri

Yemek pişirmede sıklıkla tercih edilen alüminyum folyolar sıcağa dayanıklı yapıları itibariyle çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle fırın yemeklerinin pişirilmesinde büyük kolaylık sağlayan folyolar ev hanımlarının alışveriş listesinde mutlaka bulundurdukları bir ürün grubudur. 

Alüminyum Folyo Kullanım Alanları

Alüminyum folyoların her iki tarafı da kullanılabilmektedir. Üretim esnasında bir tarafı cilalı olarak üretilen folyoların bir tarafının parlak diğer tarafının mat özelliklere sahip olması kullanıcıyı yanıltmamalıdır. 

Yemek saklama için de sıklıkla kullanılan ve tercih edilen alüminyum folyolar, saklanma işlemi sırasında kullanılırken ılık yiyeceklerde kullanması daha faydalı olacaktır. Aşırı soğuk folyolarda farklı reaksiyonlara sebebiyet verebildiği için derin dondurucularda saklama işlemlerinde kullanılması tavsiye edilmemektedir. Alüminyum folyo siparişlerinizi Lazımbana’da en uygun fiyatlarla verebilirsiniz. Lazımbana’yı ziyaret ederek size özel fırsatlardan yararlanma imkânı yakalayabilirsiniz.