Ürün Bulunamadı.

Asma Kilit Fiyatları

Özellikle bir yerin güvenliğini sağlamak amaçlı kullanılan aletlerden biridir. Bu aletler yapısı gereği kolay kırılamaz ve uzun süre kullanılır. İngilizceden çevrilmiş olan isimi ile asma kilitler kullanım açısından hırsızlığı en aza indirmek için üretilen materyallerden biridir. Kelepçeli hali ile anahtar olmadan açılamaz ve başka bir alet ile açılması mümkün değildir. Asma kilitlerin en çok kullanıldığı yerler iş yerleridir. Özellikle kepenklerin kilitlenmesi aynı zamanda kapıların kilitlenmesi için kullanılır. Asma kilit farklı boylarda ve genişlikte üretilir. Kullanılacak yere göre doğru seçim yapmak doğru olur.  Bu ürünlerin yapımında kullanılan çelik uzun süre yıpranmadan kullanılmasını sağlar. Her türlü hava koşullarına göre tasarlanmıştır. Sıvı ile temas etmesi halinde bozulmaz ya da aşınmaz. 

Asma Kilit Çeşitleri 

Genellikle halka çıkıntılara asmak için kullanılan asma kilit modelleri, pirinç ve demir gibi ürünlerden üretilir. Üretilen ilk kilit türlerinden biridir. Geçmişten bu güne kadar güvenle kullanılır. Yassı, uzun mandal, dikey ve şifreli şekilde üretilir. Kullanım alanına göre 20-30-40-50 ve 60’lık modelleri vardır. 

Güvenilir Asma Kilitler

Renkleri standart metal rengidir. Uzun mandallı kilitler ulaşılamayan yerler için kullanılır. Şifreli olan asma kilitler kişi tarafından belirlenen 4 ya da 5 haneli kodlar ile kilitlenir ve o kod girilmedikçe açılmaz. Anahtarsızdır. Yassı modellerin açılması diğer modellere göre daha zordur. Hırsızlık açısından en güvenli olanlarıdır. Herhangi bir madde içine sokularak açılamaz aynı zamanda demir levye ve ya farklı ağır materyaller bu kilidi kıramaz.