Weber Prim Bt-Max 25 Kg

200,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Ayk Hammerfast Astar F 1Kg Fayans Üstü Fayans Astarı

25,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Fawori Fw Macun 1,10 Kg.

18,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Füller A-Star Saten Alçı Astarı 7,5 Litre

89,04 ₺

Dyo Süper Macun 0,8 Kg Sentetik Macun

64,58 ₺

Marshall Saten Alçı Astarı 15Lt

189,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Dyo Sentetik Astar Boya 2,5 Litre Beyaz

114,06 ₺

Dyo Teknotex Dolgulu Dış Cephe Astarı 15 Litre Beyaz

285,79 ₺

Dyo Albin Alçılı Yüzey Astarı 17,5 Litre

255,57 ₺

Dyo Teknotex Dolgulu Dış Cephe Astarı 2,5 Litre Beyaz

78,61 ₺

Füller A-Star Saten Alçı Astarı 2,5 Litre

43,98 ₺

Polikor Süper Soft Polyester Macun 1625 Gr

72,01 ₺

Franke Seramik Astarı 3,5Kg

13% 79,90 ₺

69,90 ₺

Astar Boya Çeşitleri ve Fiyatları

Ev ya da çeşitli binalar için boya uygulaması öncesinde yer açabileceğiniz astar boyanın daha iyi nüfus etmesi ve daha hoş bir görüntü sunmasında destek oluyor. Astar ürünleri ile ilgili olarak kullanım alanına göre tercihlerinizi ise yapı market kategorimiz içinden gerçekleştirebilirsiniz.  Uygun fiyat seçimleri ile sunulan modeller içinden seçimlerinizi yaparken ürün özelliklerini de dikkate almanız önerilir. 

Astar Çeşitleri

Dış ve iç cephe alanlarında kullanıma uygun olan astar ürünleri farklı kilogram tercihleri ile sunularak ihtiyacınıza hitap edecek olan tercihleri kategorimizde bulabilirsiniz. Astar çeşitleri arasından sizin için gerekli olan ve ihtiyacınıza hitap eden ürünü belirleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyat seçimleri ile sunulan ürünler arasından tercihinizi yaparak aynı zamanda kolay ödeme seçeneğinden de yararlanma avantajını elde etme şansınızı bulunuyor.

Astar Alım İşlemi

Farklı birçok alan için gerçekleştirilecek astar uygulaması ile daha iyi bir boya uygulamasına yer açmanız mümkün olur. Astar uygulama modelleri arasından tercihinizi yaparken farklı tasarım uygulamalarına yer vererek ihtiyacınıza uygun olan ürüne sahip olabilirsiniz. Kilo olarak da uygulama özelliği olarak da değişen ürünler uygun fiyat aralıkları ile listede yer alıyor. İhtiyacınıza uygun olan ürün alım işlemine uygun fiyat seçenekleri ile kavuşmak için seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz. Kolay ödeme imkânı ile sunulan ürünleri sipariş vermeniz durumunda kısa süre içinde adresinize sevki yapılır.