Negatif İyon Yüklü Ayak Tabanlığı

49,90 ₺

Yarım Ayak Tabanlığı - Days Comfort

33% 29,90 ₺

19,90 ₺

Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (7 Cm Daha Fazla Boy Uzunluğu) - 45 Numara

27,99 ₺

Çekiç Parmak Yastığı

20,99 ₺

Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık

19,99 ₺

Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 Li

18,99 ₺

Ayak Bunyon Koruyucu Makaralı Set

20,99 ₺

Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık (5 Cm)

28,99 ₺

Topuk Nasır Jileti Raspa

21,99 ₺

Ayak Bunyon Koruyucu 2 Parmağa Geçen Makaralı Set Ten Rengi

20,99 ₺

Ayak Boşluğunu Dolduran Tabanlık - Model 2

26,99 ₺

Tırnak Batık Koruyucu (2 Adet) V2

21,99 ₺

Silikon Şeffaf Topuk Yastığı

34,99 ₺

Ayak Parmak Koruyucu 2Li Gece Bunyonu

28,99 ₺

Parmak Arası Makara ( 2 Li )

20,99 ₺

3 Parmağa Geçen Çekiç Parmak Koruyucu

21,99 ₺

Profesyonel Batık Tırnağı Düzeltme Aparatı

58,99 ₺

Şeffaf Jel Topuk Yastığı (2 Li)

27,99 ₺

Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 Adet) U97

20,99 ₺

Ayak Sağlığı ve El Terapisi Ürünleri

Günümüzde birçok insanın sağlık problemi haline gelen bölgeler arasında ayaklar başta gelmektedir. Özellikle gün içerisinde sürekli ayakta durmak zorunda olanlar ya da ayakların sürekli ayakkabı içerisinde olması birçok problemi de beraberin de getirir. Bu problemleri bir nebze olsun hafifletebilmek adına çokça ürün tasarlanmıştır. Ayakların yanın da ellerlimiz de gün içerisinde birçok tahribata maruz kalabilmektedir. Ayak sağlığı ve el terapisi alanında tüketicinin ihtiyaçlarına cevap verecek birçok ürüne kolayca ulaşmak mümkündür.

Silikon Tabanlık

Günümüzde piyasadaki ayakkabılar standartlara uygun olarak üretilir. Ayakkabı seçerken önce numarası ve görüntüsüne bakılır. Ayak sağlığı açısından en doğrusu kişinin ayak şekline uygun ayakkabılar üretilmesidir ki bu çok mümkün olmamakta ve biraz maliyetli olmaktadır. Bu nedenle ayakkabı kaynaklı ayakta oluşan şekil bozukluklarının önüne geçmek adına silikon tabanlıklar tasarlanmıştır. Ayak boşluklarını doldurarak ayağın doğal şeklini koruması amaçlanmıştır.

Ayak Bilekliği

İncinen ayak bileğinin tedavisinde ve bu bölgedeki kaslardaki zayıflıkları gidermek için kullanılan ortopedik ürünler arasında ayak bileklikleri de yer alır. Spor yapanlar için de olası kazaları önceden engellemek adına tedbir amaçlı kullanılır. Esnek yapıda tasarlandıkları için kişiyi rahatsız etmez. Standart olarak üretilir ve kadın veya erkek herkes kullanabilir.

El Terapisi

Ayaklarda olduğu gibi ellerde oluşabilecek problemleri de gidermek adına çokça alternatif medikal ürün bulunmaktadır. Egzersiz topları, egzersiz lastiği, bileklik gibi daha birçok ürünü burada sıralamak mümkündür.