Ürün Bulunamadı.

Konnektör ve Pense Fiyatları

Genellikle teknik malzeme olarak kullanılan konektör ve penseler senelerdir gelişen teknoloji ile büyümüş ve piyasada yaygınlaşmıştır. Konnektörler İngilizceden dilimize çevrilmiş bir elektronik malzemelerdir. Bir elektrik devresi oluşturmak ve elektriğin gidişatını sonlandırmak için kullanılır. Bu konektörlerin birçoğu cinsiyete sahiptir. Fiş olarak adlandırdığımız soketler erkek ise dişi olanlara, dişi ise erkek olan sokete bağlanmaktadır. Konektörlerin en yaygın kullanım yeri televizyonlar ve elektronik oyun konsollarıdır. Aynı zamanda ufak elektronik cihazlarda kullanılır. Konnektör ve pense çeşitleri online olarak satın alınabilen ürünlerdir.

Pense Çeşitleri Nelerdir?

Penseler ise istenilen eşyayı tutmak, sıkmak, kesme ve bükme işlemlerinin rahatlıkla yapılması için kullanılan el aletlerinden biridir. Çok fazla çeşitleri vardır ve kullanım alanları çok geniştir. Her alet çantasında yüzlerce çeşitleri bulunur. El büyüklüğündedir ve aynı zamanda kavraması kolaydır. Genellikle tutma yerleri elleri acıtmaması açısından plastik ve koruyucu kapla kaplanmıştır. 

Konnektör ve Pense Uzun Süre Kullanım Sağlar

Bu ürünler bakım gerektirmez. Aynı zamanda her kişinin kolaylıkla kullanabileceği hafif ürünlerdir. Penselerin en çok kullanıldığı yerler tamir edilecek her yerdir. Aynı zamanda elektrik akımlarını geçirmediğinden güvenle kullanılan ürünlerden biridir. Konnektörler el yordamı ile sıkılabilinirken, penseler bir maddeyi sıkmak ya da açmak için daha çok kullanılır. Farklı modeller ve renklerde bulmak mümkündür. Dişli ya da düz olanları farklı yerlerde kullanılmak için üretilmiştir. Boyutları standarttır. Konektörlerin en çok dişli olanları tercih edilir.