Ürün Bulunamadı.

Bahçe Çöp Kovası fiyatları

Bahçelerde kullanılan birçok farklı eşya bulunuyor. Özellikle de bahçesi büyük olan ve zaman geçirilen bir bahçesi olan insanlar bu ortamlarda şık bir bahçe dekorasyonu oluşturmak isteyebiliyorlar. Bu dekorasyonda katkısı olan ürünler arasında bahçe çöp kovası çeşitleri geniş yer tutuyor. Her bahçe formatına uygun olarak farklı ürünler bulmak mümkündür. İş yeri, hastane, fabrika ya da ev bahçeleri için üretilen çöp kovaları farklılık arz ediyor. 

Geri Dönüşüm Çöp Kovaları

4 farklı kovadan oluşan geri dönüşüm çöp kovaları son derece ideal olan çöp kovalarıdır. Farklı renklerde yan yana dizilen bu kovalar üzerinde yazılı olan çöplerin atılması için tasarlanmıştır. Kâğıt, plastik, metal ve cam olmak üzere geri dönüşüme gönderilebilecek olan ürünler için ideal olan çöp kovalarıdır. Her çöp kovası aynı boyutlardadır ve alt kısmında bulunan tekerlek aparatı ile istenilen yere rahatlıkla hareket ettirilebilmektedirler. Kapaklı olarak tasarlanan bu ürünler çöp poşeti ile kullanılabilen ürünlerdir. 

Küllüklü Çöp Kovaları

Binaların dış kısımlarında kullanılan ve son derece işlevsel olan çöp kovalarından birisi de küllüklü olan çöp kovalarıdır. Bu çöp kovaları şık duruşu sayesinde çevre ile uyumlu bir görünüm ortaya çıkarıyor. Üst kısmı sigara söndürmek ya da kül çırpmak için ideal olurken alt kısmını rahatlıkla çöp kovası olarak kullanabilirsiniz. Küllüklü çöp kovaları metalden üretildiği için herhangi bir yıpranma belirtisi göstermeyen ürünlerdir.