Sansar Kapanı Ahşap Canlı Hayvan Yakalama Kapanı Çift Bölmeli

178,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Filit Karinca Tozu Yemi Granül Savar 100 Gr

25,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Beşel Fare Kapanı

5,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Bayer Maxforce Hamam Böceği Jeli 5 Gr Beyaz Kokusuz

27,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Ahşap Fare Kapanı Kafesi (Ahşap Fak) Lağım Fare Kapanı Orta Boy

33,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Bayer Blattanex Karınca Granül (Yemi) İlacı 80 Gr Skt Temmuz 2021

25,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Ahşap Fare Kapanı 1 Sınıf El Yapımı Fak

17,75 ₺

Ücretsiz Kargo

Mekanik Kuş, Domuz, Ayı Kovucu - Yabani Hayvan Kaçırıcı Bomba

375,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Asyem Buğdaylı Fare Zehiri 250 Gr

19,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Astrap Zehirsiz Fare Yapışkanı 125 Ml

19,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Fare Kapanı Saç

12,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Metal Fare Kapanı

12,89 ₺

Ücretsiz Kargo

Brofar 2 Li Fare Yapışkanı Fare kapanı Hijyenik Kolay Kullanım

14,89 ₺

Ücretsiz Kargo

Brofar Fare Ve Haşerat Yapışkanı - 150 Gr Tüp

10,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Asyem Buğdaylı Fare Zehiri 250 Gr

10,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Pencere Sinekliği Yapışkanlı Sinek Teli 125*150 Cm

19,89 ₺

Ücretsiz Kargo

Fare Zehiri Buğday Fare Yemi

14,89 ₺

Ücretsiz Kargo

Saç Fare Kapanı

7,25 ₺

Ücretsiz Kargo

Astrap Zehirsiz Fare Yapışkanı 125 Ml

10,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Basınçlı İlaçlama Pompası

34,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Pilli Sinek Öldürme Raketi

14% 34,99 ₺

29,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Riddex Plus Elektronik Sivrisinek Böcek Savar Fare Haşere Kovucu

28,65 ₺

Ücretsiz Kargo

Fare ve Haşere Kovucu Sinek Arı Sivrisinek Kovan Elektronik Cihaz

24,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Bahçe kovucuları farklı amaçlara ve kullanılacak alana bağlı olarak birçok değişik türlerde bulunmaktadır. Özellikle yaz ayları geldiğinde dışarıdaki oturma alanlarında bazı canlılar büyük rahatsızlık verir. Ayrıca tarlalarda ve bahçelerde ürüne önemli derecede hasar veren canlılar aynı rahatsızlığı yaşatır. Bu konuda farklı bahçe kovucu çeşitleri günümüz teknolojisiyle harmanlanmış çözüm odaklı, ekonomik ve pratik ürünler sunmaktadır. İster evcil ister vahşi hayvan türlerinin bu alanlardan uzak durması konusunda amaca göre önemli bir imkan tanımaktadır.

Yaşam alanlarından hayvanların uzak tutulması, doğa içinde keyifli bir zaman geçirme şansı sunar.

Çocukları farklı tehlikelere karşı korur.

Değişik gıda ürünlerinin sağlıklı biçimde organik olarak tüketilmesine fırsat tanır.

Yazın sıcak aylarında ailece ya da dostlarla yapılacak sohbetin bozulmasını engeller.

Kedi ve Köpekleri Uzak Tutabilmek İçin Özel Bahçe Kovucuları

Her ne kadar kedi ve köpekler insanın en sevimli dostları olsa dahi; bazı zamanlar önemli rahatsızlıklar da verir. Bu konuda teknolojik açıdan kullanılabilecek farklı bahçe kovucuları bulunmaktadır. Özellikle pille çalışan ve cepte rahatlıkla taşınabilen hayvan kovucu ultrasonik ses çıkaran ürün çeşitleri günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu ürünler sadece bahçelerde değil, dışarıda herhangi bir köpek tehlikesine karşı sadece hayvanların duyabileceği düzeydeki tescili onların uzaklaşmasına fırsat tanımaktadır. 5 ya da 10 metre kadar uzaklık alıcı mesafesine sahip bu ürünler sayesinde, gece bir yerden geçerken veya ıssız alanlarda kedi ve köpeklerin sizden uzak durmasına fırsat verebilirsiniz.

Tarla ve Bahçeler İçin Özel Kovucu Ürünleri

Özellikle tarlalarda ve bahçelerdeki yiyeceklere saldıran, ne zaman geldikleri bile anlaşılmayan hayvanlar çoğu zaman fazlaca can sıkar. Bu konuda domuzlar veya az da olsa tilki ve benzeri gibi birçok değişik hayvan ürünlere büyük zarar verebilmektedir. Bu konuda hareket sensör özelliğine sahip olan ve 1000 ila 2000 metrekare alanda etkisi bulunan özel bahçe kovucuları, çözüm odaklı bir fırsat sunmaktadır.

Güneş üzerinden enerji alan ya da adaptör kullanılarak şarj edilebilen farklı ürün seçenekleri arasından tercih yapılabilir. Bahçenin büyüklüğüne, kullanılacak alana ve mevsim şartlarına bağlı olarak farklı ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca istenmeyen kuşlar adına da bu konuda teknolojik ürünleri bulunmaktadır. Özel kuş kovucu ürünleri sayesinde, rahatsızlık veren tüm kuşların tarla ve bahçelerden uzak kalmasına olarak verebilirsiniz.

Her Türlü Haşereye Karşı Özel Bahçe Kovucu Çeşitleri

Özellikle fare, sinek gibi her türlü haşere çeşitleri bahçelerde büyük rahatsızlık verir. Hem ürünler açısından hem de oturup dinlenirken insanlar için sinir bozucu bir durum yaratırlar. Bütün bu kemirgenleri bahçe alanlardan uzak tutabilmek için özel ultrasonik ses özelliğine sahip haşere kovucu ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde tüm haşere çeşitleri bahçelerden uzak tutulur.

Yaz aylarında ise sineklerden uzak durmak ve dışarıda keyifle oturabilmek için özel sinek öldürücü ve kovucular ön plana çıkmaktadır. Böylece çok daha rahat bir zaman geçirebilir; bahçenizin keyfini sevdiklerinizle beraber çıkarabilirsiniz. Özel teknolojik yapı ile hazırlanmış bahçe kovucuları arasından, uzaklaştırmak istediğiniz hayvan türlerine bağlı olarak seçim yapmanız oldukça kolay.

Uygun Fiyatlarla Özel Bahçe Kovucuları

Özel teknoloji tasarımları ile günümüzde artık birçok farklı bahçe kovucuları, hiç zorlanmadan her türlü canlının bahçe ve tarlalardan uzak kalmasına fırsat vermektedir. Kolay kullanımı sayesinde belirli bir yere yerleştirerek bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Ekonomik yapıları, ergonomik tasarımları ve uzun ömürlü kaliteli malzemeleri sayesinde, her mevsim koşulunda tüm zararlardan uzak durabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla geniş yelpaze ürün arasından, kategori kapsamında hemen sipariş verebilirsiniz.