Demirelindirim Portatif Çok Amaçlı Masa 60*80*65Cm

489,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Katlanabilir Balkon Ve Bahçe Piknik Masası 45X60 Cm

489,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Deryawood Masif Doğal Ahşap Bahçe Masası

4.269,86 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Bahçe masası özellikle yaz aylarında vazgeçilmez bir üründür. Bahçede konforlu ve keyifli vakit geçirmemizi sağlayan en kullanışlı bahçe mobilyalarından olan bahçe masası aynı zamanda şık ve zarif modelleri ile dekoratif bir görüntü de sunuyor. Her tür bahçe için tasarlanmış şık modelleri sayesinde büyük veya küçük farketmeksizin aradığınız her boyutta bahçe masasını bulabilirsiniz. 

Koruma ve Bakım

Bahçe mobilyalarımız mevsimlik olarak kullanılır. Doğru bakım ve koruma ile bahçe masanızı çok daha uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Açık havada kullanılan bu mobilyalar zamanla yağış, soğuk, güneş gibi dış etkenlerden etkilenerek aşınmaya başlar. Kullanacağınız bakım ve koruma ürünleri sayesinde bu aşınmayı minimuma indirerek mobilyalarınızı çok daha uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.


Bahçe mobilyalarınızın temizliğe ile işe başlayabilirsiniz. Sentetik bahçe mobilyaları çizilmeye karşı dayanıklılığı oldukça düşük olan ürünlerdir. Bu sebepten ötürü kullanılacak olan temizleyiciler çizilmeye neden olabilir. Mobilya yüzeyi aşınmışsa buraya yapışan kirleri çıkarmak daha da zor hale gelecektir.


Sentetik bahçe masası temizliği için;


 • Öncelikle masadaki kirleri uzaklaştırmak gerekir. Bunun için hortum kullanarak masadaki kirin kabasını alarak işe başlayın. 

 • Kullanacağınız bir sünger parçası veya kumaş parçası ile nazikçe temizleme solüsyonu kullanarak temizleyin.

 • Küçük boşlukları ve ara noktaları temizlemek için diş fırçası gibi ürünleri kullanabilirsiniz.

 • Oluşabilecek su damlası lekelerinden korunmak gerekir. Bunun için temizlik biter bitmez kuru bir bez yardımı ile bahçe masasını kurulayın. Eğer üzerinde kurumaya bırakırsanız su lekeleri iyice yerleşecek ve temizliği güç hale gelecektir.


Teak Bahçe Masasının Temizlenmesi;


 • 15 dakika kadar hortum yardımıyla mobilyayı ıslatmanız gerekiyor.

 • Sert yüzeylere uygun olan bir fırça ya da sünger yardımı ile yüzeyi iyice fırçalayın.

 • Tekrar 15 dakika kadar bekleyerek, kirlerin yüzeye çıkmasını sağlayın.

 • Yüzeye çıkan kirleri tazyikli su yardımı ile yüzeyden arındırın.


Bahçe masası ve bahçe mobilyalarınızı temizledikten sonra bakım ve koruma işlemine geçebilirsiniz.


Sentetik bahçe mobilyaları bakıma ihtiyaç duymamaktadır. Sadece ahşap ve teak ağacından yapılan mobilyalarınızın bakımını her sene yapmanız gerekmektedir.


Bahçe masasını bakımını yapmak için bez, fırça ve teak yağına ihtiyacınız olacak.

 • Temizlediğiniz ve kuruttuğunuz bahçe masasının üzerine ince 1 kat teak yağı sürünüz.

 • Bez yardımı ile ulaşamadığınız yerlere teak yağı sürünüz.

 • Kuruduktan sonra bahçe masası için özel üretilen koruma örtüsünü üzerine geçiriniz.


Bahçe masasının bakımını ihmal etmediğiniz sürece uzun süre kullanabilirsiniz. 

Satın Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bahçe masası alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Satın almadan önce mutlaka ürün özelliklerini inceleyerek isteklerinize uygun olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederiz.


 • Uzun ömürlü olması

 • Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik

 • Kullanılan ağaç türü

 • Bahçe masasının ağırlığıYukarıdaki dört madde bahçe masası alırken dikkat etmeniz gereken noktaları özetliyor. Bahçe masaları dış mekanda kullanıldıkları için çok daha kısa sürede yıpranarak kullanılmaz hale gelebilir. Bu nedenle mobilyanın üretildiği bütün malzemelerin dış mekana uyumlu olması gerekmektedir. 


Üretildiği malzeme sentetik de olsa ahşap da olsa kaliteli malzeme kullanılması ve işçiliğinin kaliteli olması bir diğer önemli faktördür. Örgülerin gergin ve uç kısımlarının gizlenmiş olması önemlidir.


Ahşap mobilya tercih edecekseniz kaliteli ağaç türlerinden imal edildiğinden emin olunuz. Dünyanın en dayanıklı ve en sert ağaçlarından olan teak ağacı günümüzde en popüler malzemeler arasındadır. Bu ağaçtan üretilen çok fazla bahçe masası bulunmaktadır.


Bahçe masasının ağırlığı sizin için önemliyse alüminyum malzemeden yapılan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bahçe Masası Modelleri ve Avantajları

Zevkinize uygun bulabileceğiniz çeşitli şekillerde ve malzemelerde bahçe masaları bulunmaktadır. Bahçe masası tekli satıldığı gibi yanında  bahçe sandalyesi olan modelleri de bulunmaktadır. 

Yuvarlak Bahçe Masası

Yuvarlak bahçe masası en çok tercih edilen bahçe masası modellerindendir. Plastik, ahşap ve alüminyum gibi çeşitleri malzemelerde ve çeşitli ölçülerde üretilen yuvarlak bahçe masalarını Lazımbana’da bulabilirsiniz.

Plastik Bahçe Masası

Plastik bahçe masası oldukça hafiftir. Dilerseniz iç mekanda kolaylıkla saklayabilirsiniz. 

Ahşap Bahçe Masası

En popüler ürünlerden birisi ahşap bahçe masasıdır. Diğer modellere göre çok daha dayanıklı yapıya sahiptir. Ağırlık olarak diğer modellere göre daha ağır yapıya sahiptir. 

Açılır Bahçe Masası

Açılır bahçe masası en pratik masalar arasındadır. İhtiyaç duyduğunuzda kişi sayısına göre masayı açabilir ve büyütebilirsiniz. Dilediğinizde katlayarak bir kenara kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Şemsiyeli Bahçe Masası

Yaz aylarında güneşten korunmak için kendiliğinden şemsiyeli olan şemsiyeli bahçe masası modellerini tercih edebilirsiniz. Masanın ortasında bulunan bölmeye şemsiyeyi takarak güzel havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bambu Bahçe Masası

Bambu bahçe masası hem doğal görünüşü hem de şık tasarımıyla göz dolduran oldukça kaliteli bir üründür. 

Fiyatlar

Bahçe masası fiyatları oldukça uygun seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Malzeme kalitesi ve sunduğu fonksiyonel özellikler fiyatına etki etmektedir. Bahçe masası fiyatları ortalama olarak 100 ₺ ile 5000 ₺ arasında değişmektedir. Her zaman en uygun fiyatları sizlere sunan Lazımbana’da ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.