Ürün Bulunamadı.

Banyo aydınlatma cihazları 2018 yılı itibariyle birçok farklı sisteme ve ışık birimine sahip olan enerji tasarrufu ve led ışık gibi özellikleriyle de ev sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği ürünler haline geldi. Aynı zamanda doğru ışık kullanımı ile birlikte banyolarda vuku bulan dekorasyon ayrıntılarının gözler önüne serilmesini kolaylaştıran bu banyo aydınlatma gereçleri göz yormayan ve her yeri aydınlatan sistemlere sahip. Kurulumları da en az kullanımları kadar pratik olan bu cihazlar kredi kartına taksitle ödeme gibi avantajlar ile birlikte sanal mağazalarda yeni sahiplerini bekliyor.

Sensörlü Tavan Armatürleri

Sensörlü tavan armatürleri ışığa ve harekete karşı duyarlı olup tamamen otomatik kullanımlar için özel olarak dizayn edilmiştir. Herhangi bir düğmeye basmadan, sadece banyoya giriş hareketlerini algılayarak kendi kendine açılan bu armatürler aynı zamanda kendi kendine kapanma özelliğine de sahiptir. Işığın açık unutulması ihtimaline son veren bu özel ürünler aynı zamanda şık tasarımları ile de dikkat çekici boyutlara varıyor. Üç yıl gibi uzun süreli bir garanti belgesini alıcılarına arz eden bu özel aydınlatma cihazları her lüks banyonun vazgeçilmez aksesuarları arasında gösteriliyor.

Dokunmatik 3'lü Led Lambalar ve Ürün Özellikleri

Dokunmatik 3'lü led armatür yeni ve donanımlı banyo aydınlatma gereçleri olup banyoların genelinde değil özel alanlarında kullanılmaya uygundur. Pil ile çalışan bu ürünler banyo dolaplarının içerisinde de rafların altında da değerlendirilebilir. Küçük ve ergonomik yapıları sayesinde banyoların tamamen dekorasyon amaçlı aydınlatılmaları için de geçerli estetik ölçeklere sahiptir. Üzerine bir kere basıldığı takdirde yanan bu çok yönlü lambaların kapatılması için de bir kere dokunmak yeterli olmaktadır. Dış yüzeyleri pembe, mor ve sarı gibi canlı renkler ile birlikte satışa çıkarılmaktadır.

Ayna Üstü Anahtarlı Aplikler

Ayna üstü anahtarlı aplikler ayna karşısında kendilerini daha net görmek isteyen ev sahiplerinin tercih edebileceği banyo aydınlatma sistemleridir. Tasarruflu ampuller ile birlikte kullanıldığında hem uzun ömürlü hem de cep dostu olarak kullanılmaktadır. Aynaların üstünde tamamlayıcı bir dekoratif parça olarak da işlev görmektedir. 24 aylık garanti kapsamında olan aplik modelleri yedek parçalarını bulmak da son derece kolaydır. Renk tonları beyaz ve gün ışığı olan bu cihazlar ne kadar açık kalırsa kalsın göz sağlığını olumsuz etkilememektedir. Açma kapama düğmesi vasıtasıyla pratik bir şekilde açılıp kapanabilir. Banyolarda kullanılan duvar kağıtlarının ve tablolarının aydınlatılması için de bu ürünler tercih edilmektedir.

Hareket Sensörlü Klozet Lambaları

Hareket sensörlü klozet lambaları toplamda sekiz rengi bulunup hareket sensörlü olarak imal edilmektedir. Bu renklerin arasında beyaz, kırmızı, turuncu, mavi ve turkuaz renkleri bulunuyor. Bu renklerin tamamı otomatik olarak sırayla yanmaktadır. Her ışığın yanış süresi 15 saniye olarak belirlenmiştir. Tüm klozetlerle uyum içerisinde çalışması kolaylıkla satın alma seçeneğini de beraberinde getirmektedir. ABS malzemesi kullanılarak imal edilen bu lambalar led ışık kaynağına sahiptir. Tamamen zarif ve dekoratif olan görünümü ile birlikte banyo dekorasyonlarında alternatif bir fikir olarak değerlendirilebilir. Kurulumu için ürünle birlikte gönderilen kullanım kılavuzuna bakılmalıdır.

Dokunmatik Led Spot Lambalar

Dokunmatik led spot lambalar banyo aydınlatmaları için kullanılabilecek olan bir diğer seçenektir. Banyoların tavanları için ideal olan bu lambaların çalışması için herhangi bir kabloya gereksinim duyulmamaktadır. Gümüş rengi ile birlikte gözü yormayan ve enerji tasarrufu sağlayan çok yönlü ürünlerdir. Genelde üçlü ve altılı paketler halinde satılmaktadır. Altılı alan kişiler herhangi bir arıza durumunda pratik bir şekilde eskisinin yerine yenisinin montajını gerçekleştirebilir.