Lohusa Şerbeti Bardağı Mavi

14,20 ₺

Bardaklık Modelleri ve Fiyatları

Araç içi konforunu artırmak için kullanılan bardaklık sistemleri sıcak ya da soğuk içeceklerin konulduğu kapların seyir sırasında düşmelerinin önüne geçer. Araçlara monte edilen bu ürünler bir tür tutacak olarak düşünülebilir. Araç içi içecek tutucu olarak da adlandırılan bardaklıklar güvenli bir yolcuğunda garantisidir. Birçok insan seyir sırasında içeceklerini de yanlarında isterler. İster bardak içinde olsun ister oto termos içinde içecekleri taşımak hareket eden bir araçta kolay değildir. Dökülmeleri ise kazalardan yaralanmalara kadar istenmeyen sonuçlar yaratabilir. Özellikle çocuklu aileler için çok daha önemli sorunlar ortaya çıkmaması için en kesin çözüm bardaklık kullanmaktır.

Konforu Artırır

Araçlarda kullanılan bardaklık çeşitleri sürücülerin ve yolcuların konforunun artırmak için tasarlanmışlardır. Bardaklıklar konumlandıracakları alanlara göre seçilirler. Arka koltuk ve ön koltuklar için kullanılacak bardaklıkların monte şekilleri değişiklik gösterebilir. Bardaklık tasarımları da tek bardak ya da iki bardak alacak şekilde değişir. İhtiyaca göre satın alınacak bardaklıkların montajı ise son derece basittir. Kısa süre içerisinde kurulumu yapılan bardaklıklar hemen kullanılabilir hale gelir.

Güvenliği İhmal Etmeyin

Trafik sadece o araç içinde olanların değil bütün akışta bulunanların güvenliğinin düşünülmesi gereken bir alandır. Bardaklık modelleri araçlarda bir çeşit güvenlik sistemi olarak düşünülebilir. Sürücünün dikkatini dağıtabilecek en küçük ayrıntı bütün trafiği alt üst edebilir. İçeceklerin dökülmesi ise dikkat dağıtabilecek durumlardan bir tanesidir. Bardaklıklar ise bu konuda güvenlik sağladıkları için önemlidir.