Ürün Bulunamadı.

Baston Fiyatları

Genellikle yaşlıların ve ya ayaklarında sorun olan bireylerin sıklıkla kullandıkları ürün olan bastonlar aynı zamanda farklı çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bastonlar kullanılacak yere göre dayanmaya yarayan ve genelde metal, çeşitli ağaçlar ile yapılmış ince uzun olarak üretilen araçlardır. Aksesuar olarak da yaşlılar tarafından genellikle kullanılır. Bu araçların yaşa bağlı olarak yaşlılık ya da rahatsızlık nedeni ile kullanıldığı söylenebilir. Daha çok erkekler tarafından kullanıldığı görülür. Çok zor durumda kalmadıkça bastonlar bayanlar tarafından kullanılmamaktadır. 

Baston Çeşitleri 

Bastonlar üretim ve kullanım yerine göre farklı şekillerde üretilebilir. Klasik eskiden kalma bastonların ham maddesi ağaçtır. İnce uzun ve ucu kıvrımlı olarak üretilen bastonlar çok sağlam ürünlerdir. Aynı zamanda çelik olarak üretilen modelleri de bulunur. Baston modelleri az yer kaplaması için aynı zamanda katlanabilir olanları da üretilmiş ve piyasaya sunulmuştur. Bastonların alt kısmında bulunan süngerler kullanım sırasında bastonların kaymaması için tasarlanmıştır. Tutma yerlerinin yumuşak oluşu da aynı zamanda ellerde acı hissine yol açmaz. Rahat ve konforlu kullanım sağlar. 

Her Zevke Uygun Ürün

Bastonlar yine kullanım alanına göre ışıklı olarak da üretilmektedir. Gece kullanımları için uygun olan bu bastonlar genellikle körler ve çok yaşlılar tarafından tercih edilir. Bastonların renkleri genellikle ahşap, siyah ya da beyazdır. Farklı zevkler için ayrı olarak boyamak mümkündür. Desenli yada renkli üretim yapılmaz.