Bayan Uzun Yelek Lazer Kesim Mor Renk Kadın Tesettür Yelek Ceket

54,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Vikings Jeans Bayan-Mont-Ceket-Kot-Tunikt-Yelek

63% 119,99 ₺

44,99 ₺

Bayan Yelek Modelleri ve Fiyatları

Her kıyafetin en büyük kurtarıcısı yeleklerdir.  Her kıyafet ile rahatça giyilebilen yelekler birçok durumda aslında en önemli kombin parçasıdır. Hem takımı tamamlama hem de hoş bir görünüm katma amacı taşıyan yelekler bayanların giyim tarzlarını tamamlar. Hem yaz hem de kış mevsiminin vazgeçilmezi yelek modelleri, kendi özgün moda stilini yaratan bayanların vazgeçemedikleri giyim ürünleridir. Birbirinden farklı modeli ve tasarımı bulunan yelekler uygun alım seçenekleri ile de güvenle tercih edilebilmektedir.

Yazlık Yelekler

Yaz mevsiminde giyilen yelekler genelde tarzı tamamlama amacı taşır. Kısa cepken yelek modelleri kumaş pantolonlar ile bütünlük sağlar ve kombin tamamlar. Çift taraflı olarak da giyilebilen yelek modelleri bir kere tercih edildiğinde uzun dönem boyunca gardıropta yer bulan ürünlerdir.

Lazer Kesim Uzun Yelekler

Yelek modasının en yeni parçaları lazer kesimli ve uzun yeleklerdir. Dökümlü duran yelekler lazer kesim detayları ile de oldukça ilgi çeker. Farklı renklerde tercih edilebilecek olan bayan yelek modelleri her kombine rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Ince yazlık kumaşlar sıcak havalarda terleme yapmaz ve bozulmadan uzun süre boyunca giyilebilir.

Kışlık Yelek Modelleri

Son dönem kış mevsimine damga vuracak birçok yelek modeli çıkmıştır. Özellikle kürk yelek modelleri kış mevsiminde bayanların sıklıkla tercih ettikleri modellerdir. Kadife cepken yelek modelleri de her bayanın gardırobunda mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır.