Linola Yüz Kremi 50 Ml

191,10 ₺

Bruno Serum Fizyolojik 5 Ml 20 Adet

58,40 ₺

Bruno Baby Serum Fizyolojik 20 Adet

58,70 ₺

Otribebe Monodoz 20*5 Ml Flakon 3 Adet 3 X 20 Flakon

220,50 ₺

Nbl Serum Fizyolojik Burun Ve Göz Temizliği İçin 12 Flakon 2 Adet

78,30 ₺

Paranit Bit Sprey 100 Ml

77,42 ₺

Nbl Serum Fizyolojik Burun Damlası 12 X 3 Adet

112,60 ₺

Chicco124 Tazeleyici Ve Koruyucu Sprey 100 Ml

98,90 ₺

Dalin Bebek Bakım Seti Likit Pudralı

138,18 ₺

Sema Baby Çok Amaçlı Müslin Örtü 100 X 80 Cm Pembe Yıldız

81,58 ₺

Ücretsiz Kargo

Sema Baby Çok Amaçlı Müslin Örtü 100 X 80 Cm Mavi Yıldız

81,58 ₺

Ücretsiz Kargo

Sema Baby Çok Amaçlı Müslin Örtü 100 X 80 Cm Ekru

81,58 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebek Bakım Seti Fiyatları

Bebeklerin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu ve ebeveynlerinse bebekleri için kullandıkları ürünler vardır. Bu ürünlerin hepsi bebeklerin ihtiyaçlarından doğar. Özellikle aileler dışarıdayken, bebek eşyaları taşımak daha zor bir hale gelir. Tam da bu anda bebek bakım seti devreye girer ve ailelerin hayatını kolaylaştırır. Zahmetli de olsa, bebeğin ihtiyacı olmasından dolayı bebek malzemelerinin ailenin yanında bulunması gerekir. Bebeklerin ihtiyacı olan ürünlerin tek bir çantanın içinde olması daha avantajlıdır. Taşınması daha kolaydır. Bebek bakım setleri set şeklinde olduğu için, aileleri bir şeyleri eksik almasının ya da unutmasının önüne geçer. Sadece bebek bakım seti taşınarak her türlü ihtiyaç tek bir çanta içerisinde bulundurulabilir.

Bebek Bakım Setinde Neler Olmalıdır?

Özellikle uzun seyahatlerde bebeklerin ihtiyaçları daha çok göz önünde bulundurulmalıdır. Bebek bakım setinde bulunan uzun ömürlü ürünler sayesinde kolaylık sağlanır ve ihtiyaçlar bir arada tutulur. Pişik kremi, ıslak mendil, losyon, şampuan, sabun gibi ürünler bebek bakım seti içerisinde yer alır. Ayrıca bebek pudrası da setlerin içerinde bulunur ve buna sık sık ihtiyaç duyulur. Özellikle bebeğiniz teni hassassa, bebek bakım setinizin içerisinde bebek pudrasının olmasına özen göstermelisiniz. Sitede bulunan Mecitefendi bebek seti, Sebamed bebek bakım seti ile bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Bebek Bakım Seti Nerde Satılır?

Bebekleriniz ihtiyacı olan ürünlerin yer aldığı bebek bakım setlerini birçok yerde bulma imkânınız vardır. Ancak en doğru almaya dikkat etmeniz gerekir. Güvenilir yerlerden yapmadığınız alışverişler sonrasında istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu da sizi fazladan uğraşmaya itmektedir. Online güvenilir satış platformlarından alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile tüm ürünler kapıya kadar teslim ediliyor.