Ürün Bulunamadı.

Bebek Güneş Kremi Çeşitleri ve Fiyatları

Güneş kremleri yalnızca yetişkinler tarafından kullanılan ürünler değildir. Bu ürünler bebekler için de kullanılması gereken bebek cilt bakımı ürünleridir. Bebeklerin güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemesi için mutlaka onların tenine uygun olan güneş kremlerinin kullanılması gerekiyor. Bebekler için üretilen özel güneş kremleri hem onların hassas cildine uyumlu hem de güneşin zararlı etkilerini en aza indiren ürünlerdir. 

Bebak Sun Baby Güneş Kremi

Bebekler için üretilen güneş kremlerinden biri olan Bebek Sun Baby kremi suya dayanıklı olan ve cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan bir kremdir. Son derece güçlü bir formül ile tasarlanmıştır. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce kullanılan bu ürün 3 ya da 4 saatte bir yeterli dozda bebeğin cildine uygulanmalıdır. 

Sebamed Güneş Kremleri

Bebekler için tasarlanan güneş kremlerinden bir diğeri de Sebamed güneş kremleridir. 50 faktör koruyucu özelliklerine sahip olan bebek güneş kremi çeşidi hassas bebek cildi için çok uygundur. Dermatolojik olarak test edilen güneş kremi parafin, yağ ve alkol içermemektedir. Güneş alan her yerde bebeklere rahatlıkla uygulanabilir.

Cire Aseptine Sun Baby Kremleri

Çocuklar için özel hazırlanan bu güneş kremi çok ince bir şekilde uygulamak cildi güneşten korumak için yeterli oluyor. 50 faktör koruma sağlayan bu ürünler sayesinde bebeklerin cildi güneşin zararlı etkilerinden hiçbir şekilde etkilenmiyor ve tüm yaz mevsimi boyunca hassas tenleri zarar görmüyor.