Bellona Linda Şifonyer

52% 1.250,00 ₺

599,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bellona Liona Şifonyer (Teşhir Ürünü)

58% 1.650,00 ₺

699,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Mondi Tropez Şifonyer

30% 999,00 ₺

699,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Localshop Bekvam Dekoratif Raf Baharatlık

28% 79,00 ₺

56,90 ₺

Mutlu Çocuk Ahşap Masa Sandalye Takımı

17% 449,90 ₺

371,91 ₺

Ücretsiz Kargo

Minera 0-6 Yaş Saka Model Çok Amaçlı Aktivite Seti

269,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Babyhope Nevada 3 Kapılı Dolap

1.533,33 ₺

Ücretsiz Kargo

Fil Figürlü Duvar Oyunu - Anaokulu Malzemeleri And-3915

560,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bellona Solena 5 Çekmeceli Şifonyer

24% 1.450,00 ₺

1.099,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Mondi Romantica Bebek Bakım Ünitesi Çekmeceli Dolap

40% 999,00 ₺

599,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bellona Volga Şifonyer (Teşhir Ürünü)

36% 1.480,00 ₺

950,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bellona Tilda 5 Çekmeceli Şifonyer

16% 1.250,00 ₺

1.049,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Çivili Rafpimi Raflarınız İçin Her Rafa Uygundur 100 Adet Fiyatıd

4,18 ₺

Demirli Rafpimi Raf Tutucu (100 Adet) Metal Başlı Raf Pimi

5,70 ₺

Demirli Rafpimi Raf Tutucu (100 Adet) Metal Başlı Raf Pimi

5,70 ₺

Bellona Lady 5 Çekmeceli Şifonyer

28% 1.730,00 ₺

1.249,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Çivili Rafpimi Raflarınız İçin Her Rafa Uygundur 100 Adet Fiyatıd

4,18 ₺

Cam Raflar İçin Vakumlu Raf Tutucu (100 Adet)

0,13 ₺

Askı Elemanı Dolap Duvara Tutturucu Eleman

0,50 ₺

Gardolap İçi Boru Flaşı Flanş Oval (U Flanş)

0,54 ₺

Karyola Bağlantısı 4Cm 6Cm Ve 8Cm

0,34 ₺

Bebek odası takımları ebeveynlerin büyük bir ilgi ve merakla ürün kataloglarından incelediği, aynı zamanda aksesuarları ile de geniş bir seçkiye sahip ürünlerdir. Bebek odasının vazgeçilmezi konumunda olan bu aksesuarlar son derece işlevsel olup bebek sağlığı baz alınarak imal edilmektedir. Kullanımında seçilen malzemelerde de aynı sağlık kriterleri mevcut kalite standartları ile birlikte göz önünde bulundurulmaktadır.

Beşik Seçenekleri ve Ürün Özellikleri

Tamamen doğal ahşap malzemeleri kullanılarak üretilmekte olan beşikler bebek odası takımının en önemli parçalarını oluşturmaktadır. Yeni nesil beşikler ise uzaktan kumanda vasıtası ile otomatik olarak sallanır olma avantajlarını müşteri kitlesine sunuyor. Tamamen odanın tasarımına ve genel rengine bağlı kalınarak renkler seçilebilir. En çok tercih edilen renkler ise doğal ahşap rengi, krem ve turuncu gibi renklerdir. Kayın ağacından üretilen versiyonları ise hem sağlıklı hem de kaliteli bir vizyon sunmaktadır. Montaj ve demontaj işlemleri son derece pratik olan bu ürünlerin kargosunda kullanım kılavuzları ve resimli montaj detayları da bulunmaktadır. Otomatik olarak sallanma hızları ayarlanabilir. Aynı zamanda sabitlenme özelliği de mevcuttur. Cibinlik ile birlikte satılan bu beşikler bebeklerin odaları içerisinde arı, sinek ve benzeri haşereler tarafından zarar görmesini de engellemektedir. İçerisinde uyku setleri ve yastık kılıfları yer almaktadır. Bu ürünlerde kullanılan malzemesi ise pamuk olup ekstra bir koruma ve yumuşaklık vaat etmektedir.

Bebek Odaları için Abajur ve Aydınlatma Ürünleri

Tavan lambası ve abajur olarak iki alt kategoride müşterilerin beğenilerine sunulan bu ürünler çeşitli renk seçenekleri ile birlikte kataloglardaki yerini alıyor. Kız çocukları için kırmızı ve tonları olan pembe ve turuncu renkleri ön plana çıkıyor. Üzerinde kelebek, kedi ve köpek gibi sevimli hayvanların resmedildiği bu ürünler genel olarak bebek odası takımlarının dekorasyonuna da katkı sağlamaktadır. Tavan lambaları dayanıklı bir ip ile sarkıtılma seçeneğine sahiptir. Işık ayarları manuel ve otomatik olarak ayarlanabilir. Daha loş ortamlar ve uyku saatleri için ışık 1. seviyeye çekilebilir. Çeşitli geometrik desenler de bu aydınlatma ürünleri için geçerlidir. Silindir olan versiyonları bu senenin en çok incelenen ve sipariş verilen ürünleri arasında yer alıyor.

Kapı Süsleri ve Ürün Özellikleri

Kapı süsleri birçok grafiğe ve yazıya ev sahipliği yapan, son derece renkli ürünler olarak değerlendirilebilir. Üzerinde ''hoş geldin bebeğim'' yazılı olan modelleri mevcuttur. Bununla birlikte bebeklerin yaşlarını rakamlarla ve doğum günü mumları ile gösteren tasarım harikası ürünleri satın almak da ek seçenekler arasında yer alıyor. Özel dijital baskı sayesinde direkt olarak bebeğin adının yazılı olduğu kapı süsleri de oldukça revaçtadır. Kelebek ve fiyonk şeklinde olan versiyonları da anne babalar tarafından sıklıkla sepete eklenmektedir. Özel kutuları ve ambalajlarında kargolanan bu ürünler Türkiye'nin her yerine gönderilmektedir. Aynı zamanda püsküllü ve bebek arabası şeklinde olan modelleri de uygun fiyatlarla alıcılara sunulmaktadır.

Çok İşlevli Oyuncak Saklama Kutuları

Yeni bir ürün olan oyuncak saklama kutuları hem az yer kaplaması hem de oda içindeki tüm oyuncakların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi bakımından tercih sebebidir. Derin bir hazneye sahip olan bu ürünlerde de çeşitli renk ve tasarım seçenekleri her beğeniye uygun bir şekilde arz edilmektedir. Tekerlekli bir yapıya sahip olan bu kutuların bir yerden bir yere taşınması da son derece pratik olmaktadır. Mavi ve pembe gibi ana renklerin yanı sıra mor ve pudra gibi alternatif renklerde üretilen modelleri de aynı fiyatlarda alıcılara sunuluyor. Hem kapaklı hem de kilitleme sistemi sayesinde ebeveynler bu ürünleri güvenli bir şekilde kullanabilir.