Benzin Bidonu 5 Litre Hortumlu N11.53

37% 77,90 ₺

48,99 ₺

Stokta Yok

Benzin Bidonu

Bir arabada bulunması gereken birtakım araç ve gereçler vardır. Bu araç gereçler bazen insanların hayatını kurtarma açısından büyük bir öneme sahiptir. Pratik kullanımları ve zor anlarda imdada yetişmesi özellikle uzun yol insanları açısından son derece önemlidir. Benzin bidonu da tam olarak bu özelliklere sahip olan bir üründür. Kullanışlı, en olmadık zamanlarda insanların ihtiyaçlarına cevap vermesi ve uzun yıllar arabalarda kendine yer bulması benzin bidonlarının en belirgin özellikleri arasındadır. Bu bidon çeşitleri küçük kişisel araçlardan toplu taşıma araçlarına kadar hemen her araçta mutlaka bulunması gereken ürünlerdir.

Oregon Benzin Bidonu

Oregon benzin bidonları kullanım rahatlığı sayesinde son derece rahat ürünlerdir. Yanında bulunan doldurma aparatı ile benzini rahatlıkla aracınıza aktarabilirsiniz. Sağlam bir plastikten yapılan bu benzin bidonu modeli farklı renklerde üretilmektedir. Kırmızı ve yeşil gibi canlı renklerden dilediğinizi seçebilir ve trafik ürünleri kategorisinden sipariş verebilirsiniz. Ürünler dayanıklı olması sayesinde uzun yıllar benzin taşıma ve saklama ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Orijinal Benzin Bidonları

5 litre benzin alma kapasitesine sahip olan orijinal tasarım benzin bidonu modeli aracın benzin dolayısı ile yolda kalma sorununu ortadan kaldırıyor. Bu benzin bidonları yanıcı maddeleri taşıyabilme amacı ile özel olarak üretilmiştir. Hortumu sayesinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir ve hemen her araç için oldukça uygun olan bir üründür. Yanında bulunan hortum aparatı da yer kaplamayan bir parçadır.