Starcom Biberon Şişe Bardak Isı Koruyucu

20% 99,00 ₺

79,00 ₺

Ücretsiz Kargo

We Baby Biberon Temizleme Fırçası

15,90 ₺

Biberon Isıtıcı & Sterilizatör Çeşitleri ve Fiyatları

Bebeklerin biberon kullanımını başlamasından itibaren artık sağlıkları açısından steril olma durumu oldukça önem taşır. Hassas vücutları her türlü mikroba karşı savunmasız olduğundan dolayı bebeklerin sağlıklı büyüyebilmesi açısından kullandıkları her eşyanın steril olması gerekmektedir. Biberon kullanmaya başlayan bebekler her gıdayı biberon ile almaya başlar. Bu süreçte verilecek gıdaların uygun ısıya getirilmesi ve bu şekilde bebeklere verilmesi gerekmektedir. Pratik kullanım sunan biberon ısıtıcı & sterilizatör ürünleri zaman kaybetmeden istenilen ısıda mamalar hazırlamayı mümkün hale getirir. 

Pratik Kullanımlı Biberon Isıtıcılar

Bebekler için hazırlanan gıdaların ısıtılması ve istenilen sıcaklığa getirilmesini sağlayan biberon ısıtıcılar hızlı ısıtma programı ile zaman kaybı yaşatmazlar. Her tür biberon ve biberon emziği için uygun olan bu ısıtıcılar birçok farklı ebada sahip biberon için kullanıma uygundur. İçerisinde yer alan çıkartılabilir sepet, biberonun kolayca alınıp koyulması için tasarlanmıştır. Dijital zaman göstergesi sayesinde zamanlama yapmak mümkündür. Yer alan sesli uyarı, istenilen ısıya yakalanıldığı anda harekete geçer ve anneleri bilgilendirir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde kullanılmayan durumlarda makine kendini kapatır ve korumaya alır. 

Sterilizatör İle Sağlıklı Bebekler

Satışa sunulan sterilizatörler bebekler için ihtiyaç duyulan en önemli gereçlerdendir. Bebek eşyalarını steril bir hale getirmeyi saklamayı mümkün kılan bu cihazlar buharlı özelliği ile güven teşkil eder. Birçok farklı modelin yer aldığı ürün grupları sağlıklı bebekler için güvenle tercih edilebilir.