Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Bigudi

60'lardan 80'lere ve daha sonra da günümüze kadar süren vintage modası, kıyafetten saça kadar farklı tarzların bir araya gelmesiyle ortaya çıkmıştır. Dolgun hacim ve cazip bukleler oluşturmak için kullanılan bigudi çeşitleri, günümüzde de genç kızların en büyük yardımcısıdır. Siz de hazırlıklarınızı tamamlamadan önce saçlarınıza istediğiniz şekli vermek istiyorsanız bu kategori üzerinde yer alan ürünlere göz atarak keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bigudi Kullanmayanlar İçin Pratik Öneriler

Kullanımı son derece pratik olan renkli bigudiler, sahip oldukları yumuşak malzeme seçimiyle saça herhangi bir zarar vermez ve kırılmalarını önler. Mevcut buklelerin daha dolgun görünmesinin yanı sıra düz saça sahip olanlar için de kolay kullanım imkanı sunan ürünler, elektrikli maşa kullanmadan da saçların istenen şekilde hazırlanması için son dönemlerin en popüler tercihleri arasında sayılabilir.

Nemli saça yapılacak uygulama öncesinde saçın tutam tutam ayrılması önerilir. İşlem saçın tamamına uygulanabileceği gibi sadece ön kısımlarda da uygulanabilir. Dalganın boyutuna göre küçük ya da büyük bigudiler kullanılmalıdır. Sitemizde satılan ürün içeriklerinden bigudi setlerini seçenler farklı büyüklüklerdeki ürünlere tek pakette sahip olabilirler. Küçük boyutlu bigudilerle sık ve fazla miktarda küçük dalga elde edilirken, büyük boyutlu malzemelerle daha geniş ve az sayıda dalga elde edilebilir.

Uzun süreli kullanım için uygun malzemeler arasından özenle hazırlanan modeller, saçtan çıkarıldıktan sonra temizlenerek yeniden kullanılmak üzere kendi paketlerinde saklanabilir. Bigudi formunda olan ve saç kurutma makinesinin ucuna takılan aparatlar ile de gidilen mekan, seçilen kıyafet, davetin saati ve saçların tarzı için gerekli hazırlıklar kısa sürede tamamlanabilir.

En Çok Tercih Edilen Bigudi Modelleri Hangileridir?

Önceden hiç bigudi kullanmadıysanız online alışveriş yaparken sunduğumuz; marka, ürün özelliği, saç tipi, kullanıcı yorumları ve fiyat filtrelerinden yararlanarak en doğru kararı verebilirsiniz. Saç, bigudiyle sarılmaya başlanmadan önce işlemle ilgili malzemeleri yanınıza alarak hazırlıkların daha kolay bir şekilde tamamlanması sağlayabilirsiniz. Saçların tutamlarına ayrılması için fırça ya da tarak, saç spreyi ve yeterli sayıda bigudi kullanarak etkili bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Saça sarılan bigudilerin etkili bir sonuç vermesi için geceden sabah kadar beklenmesi tavsiye edilir. Buna rağmen hazırlıklar için yeterli vakti olmayanlar ilk olarak saçlarını sararak tüm hazırlık süresini bu şekilde geçirebilirler. Tüketici tercihlerine uygun olarak zaman içinde değişen ve gelişen bigudi modelleri, kullanım kolaylığı sayesinde kuaföre gitmeyi sevmeyenler için evde hazırlık imkanı yaratır. En çok kullanılan modeller ve sağladıkları avantajlar şu şekilde sıralanabilir.

Cırt bantlı bigudiler; bu modellerin en önemli özelliği saça kolay tutunması ve yeni başlayanlara bile uygulama kolaylığı sunmasıdır. Hafif malzemelerle yapılan bu model gece kafasında bigudiyle yatanların rahatsızlık hissetmemesi için idealdir.

Termal bigudiler; uygulama boyunca saça hafif bir ısı veren termal modellerle dalgaların daha uzun süreli kullanılması mümkündür. Sağlamlaşan bukleler ile istenen görünüm daha uzun süre verilebilir.

Sünger bigudiler; bu modeller en çok bilinen en çok tercih edilen klasik bir ürün olmasına karşılık dalga vermek için saçta daha uzun süre bırakılması önerilir.

Sosis bigudi; renkli ve yaklaşık olarak 24 cm uzunluğa sahip renkli sosisleri saç tutamının etrafında sararak kolay bir kullanım sağlanabilir.

Birbirinden farklı özelliğe sahip olan ürünler arasından bütçeniz için en uygun olanını seçerek saçlarınızda istediğiniz havayı yakalayabilirsiniz. Kullanıcılarına özgür bir hazırlık süreci geçirme imkanı sunan bigudi modelleri ile sevdiklerinizi şaşırtabilir ve istediğiniz zaman saçınıza vereceğiniz dalga efektiyle farklı bir görünüme bürünebilirsiniz.