Doppler D-200 Dinamik Usb Mikrofon

23% 342,02 ₺

263,62 ₺

Ücretsiz Kargo

Doppler Kablosuz Kamera Mikrofonu Cam200B Çift Yaka Ünitesi. Kame

20% 3.919,02 ₺

3.135,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Müziğe Duyarlı Dısko Topu Otomobil Bilgisayar Mikrofon Telefon Tv Led Usb Uyumlu

26,00 ₺

Dslr Makine Ve Video Kamera İçin Stereo Mikrofon

554,27 ₺

Ücretsiz Kargo

Vendas Stüdyo Tipi Ayarlanabilir Çok Fonksiyonel V1 Mikrofon

1.263,12 ₺

Ücretsiz Kargo

Doppler Kablosuz Kamera Mikrofonu Cam100B Yaka Ünitesi Kamera Rec

23% 2.939,02 ₺

2.253,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Telefonlar İçin Stero Mikrofon. Video Kaydı. Canlı Yayın Röportaj

477,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Doppler Kablosuz Kamera Mikrofonu Cam100H El Ünitesi Kamera Recei

23% 2.939,02 ₺

2.253,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Kamera Consender Mikrofon - Canlı Yayın Mikrofonu

651,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Mikrofon Modelleri ve Fiyatları

Ses dalgalarının elektriksel dalgalara çevrilmesine destek olan akustik cihazlara mikrofon adı verilir. Ses dalgalarının alımına göre sinyal gerilimi veren mikrofon hoparlörleri tamamlayan bir eleman olarak da ifade edilebilir. Farklı onlarca çeşide sahip olan mikrofon çeşitlerini ise kategorimizde inceleyerek ürün ya da ürünlere sahip olmanın avantajını elde edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sunulan mikrofon ürünleri aynı zamanda kolay ödeme ayrıcalığı ile sipariş verme şansınız da bulunuyor.

Mikrofon Çeşitleri

Mikrofon modelleri eğlence amaçlı olarak kullanıma uygun olan model seçeneklerinin yanı sıra gerçekleştirdiğiniz müzik ziyafeti için sunulan özel tercihlere de sahip olan kategori ile sizlere sunuluyor.

Mikrofon ürün listemizde bulunan karaoke, masa üstü mikrofon modelleri ve genel ses sistemli özel model seçeneklerini de görebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan ürün tercihlerinizi yaparak uygun fiyat seçenekleri ile dilediğiniz mikrofon modeline rahatlıkla sahip olmanız mümkün. Alım işlemleriniz öncesinde satın alacağınız ürün araştırmasını yaparak işleme yer açmanız tavsiye edilir.

Mikrofon Alım İşlemleri

Mikrofon fiyatları satın alacağını ürün özelliklerine göre farklılık gösterir. Satın alınacak olan ürün içerikleri ve özelliklerine göre değişen fiyatlar aynı zamanda indirim seçenekleri ile daha rahat alım yapmanıza imkân sunuyor.

Satın alma işlemini gerçekleştirmek için mikrofon çeşitleri arasından seçimlerinizi yaparak uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmanız yeterlidir. Siparişinizi tamamladıktan çok kısa bir süre sonra ürünleriniz kısa bir süre içinde adresinize gönderilecektir.