BEATS BY DR DRE SOLO HD KULAKLIK

33% 60,00 ₺

39,99 ₺

I100 Süper Bass Kablosuz 5.1 Bluetooth Kulaklık

0,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

En Yeni Bluetooth Kulaklık Aksesuarları ve Fiyatları

Bluetooth kulaklıkların üretilmesi ile birlikte kablo karmaşasından kurtulmak mümkün hale gelmiştir. Çok farklı modellerde üretilen kulaklıklar bluetooth bağlantısından yararlanılarak rahatlıkla kullanılabilirler. Kablosuz olan bu tasarımlar sayesinde kabloyla uğraşmak ortadan kalkmış, ses kalitesi artmış ve arama yapmak çok daha kolay hale gelmiştir. Kulaklıkla en sık yapılan aktivite müzik dinlemektir ve bluetooth kulaklıkla müzik dinlemek harika bir deneyimdir. Bu kadar kullanışlı olan kulaklıklar zengin aksesuarlarla donatılarak hem daha uzun süreler boyunca kullanılabilirler hem de çok daha fayda sağlayan bir ürün haline dönüşebilirler.


Kulakçık Setleri

Bluetooth kulaklık aksesuarları kulaklık deneyimini çok daha ileriye taşır. Özellikle kulağın içine yerleştirilen tasarımlar oldukça sık tercih edilirler. Ancak ürünün kulak içiyle oluşan yakın teması hijyen sorunlarını da beraberinde getirebilir. Bu nedenle kulakçık setleri kullanmakta yarar vardır. Bu setler sayesinde kulaklıktaki kauçuk bölüm düzenli aralıklarla değiştirilir ve mikroplardan korunma sağlanır.


Kulaklık Şarj Cihazı

Bluetooth kulaklık aksesuarları arasında en dikkat edilmesi gereken üründür. Özellikle gerek iş gerekse özel yaşantıda çok sık telefonla konuşanlar mutlaka bluetooth kulaklık yedek şarj cihazı almalıdırlar. Bu sayede en sık gidilen yerlere birden fazla şarj cihazı konabilir ya da yedek olan cihaz kişilerin her an yanlarında taşınır. Böylece yedek şarjı acil durumlarda kullanabilme imkânı ortaya çıkar.


Kulaklık Aksesuarları İçin Özel Kılıf

Kulaklık aksesuarları arasında yer alan özel kılıflar aslında bu aksesuarların korunmasını ve güven içinde taşınabilmelerini sağlarlar. Kulakçık setleri, yedek şarj cihazları ve kulaklıkla ilgili ihtiyaç duyulan her şey özel kılıflar içinde güvenle taşınabilir. Her şeyden öncesi kulaklığın kendisi bu özel kılıflarda saklanabilir ve bu sayede kulaklık asla zarar görmez.