Ürün Bulunamadı.

Bootie

İngilizceden dilimize çevrilmiş isimi ile bot demek olan bootie, her alanda her yerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bayanların tercih ettikleri botlar uzun süre giyim için ayakları koruyan özelliklere sahip kadın ayakkabı çeşitlerinden biridir. Botlar kısa ve uzun şekilde tasarlanmış şekilde piyasaya sürülmüştür. Binlerce çeşit içerisinden her bayana hitap eden botlar arasında en çok tercih edilenler bilekten koruyan kalın modellerdir.

Her Kişiye Uygun Seçenekler

Botlar hem bayanların hem erkeklerin kış aylarında özellikle tercih ettiği ürünlerden biridir. Ayakların sağlıkları açısından özel maddelerden üretilmektedir. Koku ya da paslanma yapmaz aynı zamanda herhangi bir bakım gerektirmez. Sadece temizlenmesi yeterlidir. Botlar deri ya da süet olarak üretilebilinir. Her türlü sıvı, soğuk ve sıcak etkiye karşı özel olarak tasarlanmış modellerdir. Topuklu ya da düz modeller isteğe bağlı kullanım sağlar, bunun dışında diz üstü ince ya da çorap şeklinde giyilebilen modeller de bayanlar tarafından tercih edilir. Botlar yıkanmaz ve ütü istemez. Üretilen madde gereği kolay kullanım sağlar.

Bayanların Tercihi Ürünler

Genellikle kış ve soğuk aylarda tercih edilen botlar önü ve topuk kısımlarını açıkta bırakan modelleri ile artık her hava koşullarında giyilebilir bir hal almıştır. Erkeklerin tek tip bot seçenekleri varken bayanların yüzlerce çeşit içerisinden seçerek giymeleri daha zordur. Bootie her bedene ve ayak numarasına uygun olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca özel üretim olarak farklı renk ve beden de üretilmesi mümkündür.