Polina Oluklu Jumbo Boy Bulaşık Süngeri Sarı

17,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Nanoball Bulaşık Yıkama Pedi

1% 25,90 ₺

25,74 ₺

Scotch Brite Ovma Teli 3 Adet

10,32 ₺

Sıvacı Süngeri Beyaz

4,95 ₺

Ücretsiz Kargo

Mr. Green Oluklu Bulaşık Süngeri 5 Adet Sarı

17,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Vileda Ekonomik Oluklu Hijyenik Bulaşık Süngeri 8 Adet Sarı

6% 28,65 ₺

26,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Parex Magic Sünger 3 Adet Çok Renkli

15,00 ₺

Proff Süpper Bulaşık Süngeri 3 Adet

25% 16,00 ₺

11,99 ₺

Amway Dish Drops Scrub Buds Bulaşık Teli

42,00 ₺

Parex Rengarenk Düz Bulaşık Süngeri 5 Adet

25,00 ₺

Vileda Eko Klasik Yeşil Oluklu Bulaşık Süngeri 5 Adet

15% 22,99 ₺

19,54 ₺

Bulaşık Süngeri Fiyatları

Bulaşıklarınızı yıkamak ve çizmeden, zarar vermeden temizlemek için üretilmiş sünger malzemedir. Tek tarafının sert olmasının sebebi zor ve kurumuş lekeleri kolayca çıkarmanız içindir. Bu sayede hem ellerinize hem de bulaşıklarınıza herhangi bir zarar vermez. Mutfak temizliğine çok dikkat eden ev hanımlarının sürekli elinin altındadır. Hatta çekmecelerde fazlaca bulunur.

Bulaşık süngerleri renkli ya da sade olabilir. Bulaşıklarda kalıplaşmış ve kurumuş lekeleri çıkarmak çok zordur. Böyle durumlarda bulaşık süngeri oldukça işe yaramaktadır. Sizi zahmetten ve ovalamaktan kurtaran bu süngerler sayesinde tabaklarınıza, bardaklarınıza, tencerelerinize ve tüm mutfak eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden kullanabilirsiniz. Tek bir mutfak süngerini güçlü ve dayanıklı olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz.

Bulaşık Süngeri Çeşitleri

Bulaşık süngerlerinin birkaç çeşidi bulunmaktadır. Tekli ya da 10’lu paket halinde alabilirsiniz. Artık daha pratik ve daha etkili olan silikon süngerlerde bulunmaktadır. Hassas bulaşıkları tek hamlede çıkaran silikon süngerler hayatınızı kolaylaştıracak türden. Mutfak tezgâhı üzerinde fazla yer kaplamaz ve ısıya dayanıklı özelliğinden dolayı tutacak olarak da kullanabilirsiniz.

Bulaşık süngerlerini fayans temizliğinde ve lavabo temizliğinde de kullanabilirsiniz. Sünger yapısı hiçbir zarar vermez ve çizik yapmaz. Tüm kimyasal temizlik ürünlerine oldukça dayanıklıdır. Hiçbir efor harcamadan kurumuş lekeleri kolayca çıkarabilirsiniz. Bulaşıklarınızın haricinde fırın, davlumbaz, mutfak dolapları, duşakabin, fayans, buzdolabı gibi temizliklerde de kullanabilirsiniz. Sizde en kaliteli bulaşık süngerlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.