Ürün Bulunamadı.

Büyük Beden Gömlek

Farklı kumaş türlerinden, farklı renk ve desenlerde üretilen gömlekler, kadın, erkek ve çocuk vücut ölçülerine göre üretilmektedir. Zarif ve şık görünümleri ve pratikliğiyle tüm kombinasyonlara uyum sağlayan gömlekler, 7 den 70’e herkese hitap edebilecek tasarımlarla üretilmektedir. Günlük kullanımların yanı sıra, okul ve iş hayatında da kullanılan gömlek çeşitleri farklı ölçülerde üretilerek beden sorunu yaşayan bireylere de zarafet ve şıklık imkânı sağlanmaktadır.

Kadın gömlek modelleri daha ipeksi ve yumuşak tasarımlarla kullanıma sunulmakta, pantolon, etek, şort gibi giysilerle kombin edilerek şık ve zarif görünümler elde edilmektedir. Her mevsimin özelliklerine göre farklı kalitede kumaşlardan üretilen gömlek modelleri, XL, XXL ve XXXL gibi beden ölçülerine göre üretilerek büyük beden gömlek ihtiyaçlarının karşılanması sağlanmaktadır.

Kısa Kollu Gömlek

İlkbahar ve yaz aylarının kıyafet kombinasyonlarında kullanılan kısa kol gömlekler, farklı renk ve motiflerde üretilerek müşteri kullanımına sunulmaktadır. Gömlek imalatına özel kumaşlardan üretilen gömlekler, kareli, motifli, ekoseli ve çizgili tasarımlarla kadın–erkek ve çocukların giyim kreasyonlarına çeşitlilik katmaktadır. Kullanıcı taleplerine göre saten, pamuklu, koton, yün kumaş çeşitlerinden üretilen gömlek çeşitleri, vücut ölçülerine göre genişleyerek kullanım rahatlığı sağlayan likralı kumaşlardan da üretilebilmektedir.

Uzun Kollu Gömlek

Genellikle sonbahar ve kış erkek-kadın-çocuk kreasyonlarına çeşitlilik getiren uzun kollu gömlekler, birçok farklı modelde üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Onlarca farklı tasarımla üretilen uzun kollu gömlekler arasında Srt Golf Club tarzı tasarımlar büyük ilgi görmektedir. Bu tarz gömlekler, çizgili, ekoseli, kareli ve çizgili modelleriyle her mevsim giyilebilir özelliğe sahiptir.

Şık giyimin en önemli unsurlarından biri olan gömlekler, günlük hayatta olduğu gibi şi yaşamında da oldukça önemli bir yere sahip bulunmaktadır. Kış aylarında takım elbiselerin içerisine giyilerek kombinasyonu tamamlayan gömlekler, yaz aylarında kot, keten pantolonların üzerinde sportif ve şık görünümler yaratmaktadır.

Yaka, düğme ve cep gibi dokunuşlarla farklı tasarımlara olanak sağlayan gömlekler, dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar kullanılabilmektedir. Ütülemeye uygun yapıları sayesinde her zaman derli toplu bir fiziksel görünüme katkı sağlayan gömlek modelleri, kullanıcıların tarzlarına ve giyim stillerine göre farklı modellerle satışa sunuluyor.

Kot ve Spor gömlekler

Sportif giyinmeyi tarz edinmiş olan kadı-erkek kullanıcılar için tasarlanan bu tür gömlek modelleri, daha çok kot ve spor ayakkabılarla kombine edilerek giyiliyor. Dört mevsim kullanılabilir özeliğe sahip olan spor gömlekler, mavi, beyaz, kırmızı, yeşil vb. ana renklerin dışında hardal, lacivert, gri gibi ara renlerde de üretilerek ürün kullanımında çeşitlilik sağlanıyor. Sade görünüme sahip tek renkten oluşan spor gömleklerin dışında farklı renklerin birleşimiyle üretilen spor gömlekler. Daha hareketli bir yaşamı tercih eden kullanıcılara daha fazla hitap ediyor.

Hâkim Yaka Gömlek

Sıcak yaz günlerinde iş hayatı ve sosyal yaşamda daha rahat hareket olanağı sağlayan hakim yaka gömlek modelleri, ince kumaş yapısıyla terlemeye karşı da koruma sağlayarak konfor özelliklerini artırıyor. Sonbahar ve kış aylarında ceket ve mont altına giyilmek suretiyle dört mevsim kullanıma uygun hale gelen hâkim yaka gömlek modelleri, büyük beden gömlek kullanan kadın-erkek bireylerin ilk sıradaki tercihleri arasında yer alıyor.

Sıcak yaz günlerinin en rahat giyilebilen modeli olan hâkim yaka gömlek modelleri, hava aldıran dokuma yapısıyla konforlu bir kullanım sağlıyor. Farklı renk seçenekleri ve tasarımlarıyla göz dolduran hâkim yaka gömlekler, oldukça geniş bir beğeni alanına hitap ediyor. Formda ve şık bir görünüme sahip olmak adına önemli katkılar sağlayan gömlek çeşitleri her beden de üretilerek kullanıcılara sunuluyor.