Ürün Bulunamadı.

Büyük Beden Pardesü Fiyatları

Kadın giyiminde yaz-kış kullanılabilecek kıyafetlerden birisi pardesülerdir. Pardesü modelleri farklı kumaşlara sahip olan kıyafetlerdir ve yaz aylarında serin, kış aylarındaysa sıcak tutan modeller mevcuttur. Standart beden pardesü çeşitlerinde olduğu kadar büyük beden pardesü çeşitlerinde de zengin bir tasarım söz konusudur. Tesettür giyimin en sevilen kıyafetlerinden olan pardesüler farklı model ve tasarım seçenekleriyle açık giyimde de rahatlıkla kullanılabilirler. Daha ince kumaşlardan oluşan modeller hırka amaçlı kullanılabildikleri gibi günlük dış giyimde de kolaylıkla kombin yapılabilirler.

Büyük Beden Pardesü Çeşitleri 

Büyük beden pardesülerde birbirinden farklı modeller mevcuttur. Önden fermuarlı modeller, kapüşonlu-kapüşonsuz çeşitler, düğmeli modeller, cepli-cepsiz modeller, baskılı ya da nakışlı çeşitler gibi yüzlerce seçenek söz konusudur. Her yaştan ve zevkten kadına hitap eden pardesü modelleri dış giyimin vazgeçilmez parçalarındandırlar. 

Zamansız Modeller

Pardesü modellerinde genelde zamansız çizgiler kullanılır. Sade ve düz tasarımlar ya da ufak detaylarla hareketlendirilmiş modeller sayesinde alınan ürünü uzun yıllar boyunca kullanmak mümkün hale gelir. Büyük beden pardesü modellerinde lacivert, kiremit rengi, siyah, tarçın, mavi ve daha pek çok renk seçeneği bulunabilir. Pardesü modellerinin yazlık ve kışlık çeşitleri de mevcuttur. İki mevsime uygun olarak alınan modeller sayesinde uzun yıllar zamansız bir tarz elde edilebilir. Kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünler sayesinde dışarıya çıkarken hazırlanmak son derece kolaydır. Kolay giyilen ve pek çok ortamda rahatlıkla kullanılabilen pardesü modelleri zamanın moda çizgileriyle yeniden harmanlanmıştır.