Sun-Fix Çelik Macun 40 G

15% 35,00 ₺

29,90 ₺

Polikor Polyester Çelik Macun 400 Gr.

34% 44,10 ₺

29,20 ₺

Çelik Macun Fiyatları

Mükemmel bir yapışma, şekillendirme ve zımpara özelliklerine sahip olan esnek ve polyester bazlı bu macuna çelik macun denir. Düşük sıcaklıklarda hızla sertleşebilen çelik macun, yüksek doldurma kapasitesine sahiptir. Çekme ya da çatlama gibi durumlarla karşılaşılmayan çelik macunlar, birçok alanda kullanılabilir. Çıplak metal, galvaniz, saç, alüminyum, FRP, SMC gibi alanlarda kullanılabilen çelik macunlar, ayrıca araca özel boya ile boyanmış yüzeylerde de kullanılabilir.

Çelik Macun Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Buhar alevi alabilen özellikteki çelik macunları online olarak da temin edebilirsiniz. Hem de ücretsiz kargo avantajı ve uygun fiyat imkânlarıyla bulma imkânınız var. Yanıcı olan bu madde, çıkarıldıktan sonra tekrar kabına koyulamaz. Bu macununun kullanımı sadece uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Gözle temas etmesi halinde, ortamdan uzaklaşarak yüzün yıkanması gerekir. Göze zarar verebileceği gibi cilde de zarar verebilir. İşlem gerçekleştirirken etrafınızda ateş ya da kıvılcım gibi şeyler olmamasına dikkat ediniz. Orijinal kutusu dışında başka bir yerde saklanamaz. 25 derece sıcaklığı geçmeyen mekânlarda, 1 yıl kadar süreyle saklanabilir. Yutulması son derece zararlı olan bu maddenin, çocuklardan uzak tutulması gerekir. 

Çelik Macun Fiyatları 

Çelik macun, tamirat ve kuvvetlendirme işlemlerinin kolayca yapılabildiği yapı malzemeleridir. Bu malzemeyi online ödeme yöntemleri ile uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla bulabilirsiniz. Yumuşak yapıda olduğu için kolayca zımparalanabilen çelik macunlar, pratik yapı bakımlarında kullanılabilir.