27%
Lazimbana.com 27%

TAÇ JAKAR MARBELLA KREM ÇEYİZ SETİ

890,00 ₺

1.215,00 ₺
27%
Lazimbana.com 27%

TAÇ JAKAR JUANA TAŞ ÇEYİZ SETİ

890,00 ₺

1.215,00 ₺
24%
Lazimbana.com 24%

Taç Jakar Evlilik Seti - Giza Ekru

487,90 ₺

645,00 ₺

Karaca Home Valeria premium evlilik çeyiz seti GÜLKURU

1.595,00 ₺

Karaca Home Naomi Çeyiz Seti

1.450,00 ₺

KaracaHome Valeria Plus Evlilik Paketi yeni sezon

2.100,00 ₺

Zebra Casa Floransa 11 Parça Çeyiz Seti

2.375,00 ₺

Zebra Casa Viola Lacivert Çift Kişilik Yatak Örtüsü

1.249,00 ₺

Çeyiz seti çeşitleri her zaman evlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Taşınırken, evlenirken; yeni bir eve geçerken ya da eşyalar yenilenirken özellikle mutfak eşyaları açısından setler ilk akla gelen ürün çeşitleridir. Yepyeni tasarımlarla şık ve alımlı görünümleri, zengin işlevselliği ile kolaylık sunan özellikleri ve harika renkleri eşliğinde çeyiz setleri her daim yenilenir. Tencere setlerinden misafirler için kullanılacak ürünlere, tabak ya da çatal ve bıçak gibi zengin ürün katalogları günümüzde geniş bir kreasyon sunuyor.

Elbette çeyiz setleri dendiği zaman akla ilk olarak gelin adayları gelir. Düğünden önce gelinin evinde kullanması gereken birçok değişik eşya söz konusu olur. Bunlar mutfak araç ve gereçlerinin yanı sıra, yatak odasında kullanılacak kırlent ya da farklı örtüler, gecelikler; salonlarda kullanılacak süs biblolar ile daha birçok değişik alternatif bu kategori içerisinde yer alıyor. Yepyeni, gıcır gıcır ve günümüz teknolojisi ile harmanlanmış ürünler, çeyiz sandıklarının içerisine yerleştirmek için takım halinde çiftlere sunuluyor. Elbette daha konforlu ve rahat bir kullanım için bunlar her daim set olarak değerlendirilir.

Çeyiz Setlerinin İçerisinde Bulunan Seçenekler

Aslına bakılırsa çeyiz seti dendiği zaman oldukça geniş bir alan ele alınmaktadır. Bu yüzden her birini tek tek saymak çok da kolay değil. Fakat genel olarak mutfak eşyalarının daha çok çeyiz açısından öne çıktığını söylemek mümkündür. Geleneksel olarak temel çeyiz çeşitleri mutfakta kullanılan ve gelin adaylarının yepyeni ürünlere sahip olduğu setler anlamına gelir. Tencere setleri, yemek takımları; çatal kaşık setleri ve kahvaltı seti gibi daha birçok zengin alternatif sayılabilir. Elbette bu sayıları çoğaltmak ya da minimize hale getirmek mümkündür. Tabii sadece tencere ya da yemek takımları gibi öne çıkan bu setlerle sınırlı kalınmaz. Bardak setleri, elektrikli aletler ve bunların alt kategorileri ile daha kapsamlı şekilde ihtiyaçlara bağlı olarak tercih edilebilmektedir. Burada önemli olan istek ve ihtiyaçları göre neyin eksik olduğu tespit edilerek çeyiz setlerinin oluşturulmasıdır. Mutfak araç gereçleri ya da yatak odası ve salon ile banyo gibi daha birçok farklı odanın içerisindeki detaylı alternatifler, çeyiz setleri içerisindeki yerini konsepte göre alır.

Çeyiz Seti Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Az önce de dile getirildiği gibi çeyiz seti tercih ederken ilk olarak istek ve ihtiyaçlar ön plana çıkarılmalıdır. Mutfak başta olmak üzere hangi odalar için ihtiyaç var ise çeyiz setleri içerisine eklenir. Bu konuda kapsamlı bir paket altında çeyiz setleri tercih etmek, tüm istek ve ihtiyaçları yerine getirirken çok daha uygun fiyatlara ürünleri temin etme şansı sunar. Özellikle dünya çapında bilindik ve önemli markaların ürünlerini almak, uzun ömürlü kullanım şansını da sağlamaktadır. Günümüz modern çizgileri ile şık tasarımlar altında hazırlanmış en harika çeyiz setleri, tam da eksikliğini giderecek istek ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler eşliğinde kategori üzerinde sizleri bekliyor.

Dekoratif Özellikleri Bulunan Çok Uygun Fiyatlarla Şık Çeyiz Setleri

Elbette çeyiz setleri tercih edilirken evin içerisinde farklı odalar için dekorasyona dikkat edilmesinin önemi büyüktür. Ahenk dolu ve uyumlu bir tema yaratmak, iç açıcı renkler ile desenler eşliğinde özel bir tarz yakalama imkanı sunar. Mekanlara farklı bir hava getirmek ve özgün tasarımlarla sıra dışı, orijinal bir görüntü yaratmak için zengin çeyiz setlerini hemen kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz. Özellikle paket halinde alacağınız setler sayesinde çok daha uygun fiyatlarla evinizi yenileyebilir, gelin adaylarının çeyizini en şık ürünler ile doldurabilirsiniz.