Pilsan Çocuk Koltuğu - Sarı

140,48 ₺

Pilsan Çocuk Koltuğu - Mavi

156,15 ₺

Küçük Şirin Çocuk Koltuğu

195,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Çocuk Koltuğu Modelleri ve Çeşitleri

Çocuklar her anne ve babanın en önemli varlıklarıdır. Bütün yatırımlarını çocukları için harcayan anne ve baba çocuğunun mutlu olabilmesi için ihtiyacı olan her tür ürünü de çekinmeden alır. Çocukların evde zamanı güzel geçirebilmeleri ve rahat olabilmeleri için oyuncaktan ziyade kullanışlı oyun alanlarına da ihtiyaçları olur. Güvenlik sağlayan bu oyun alanları çocukların daha aktif olabilmeleri ve oyunlarından zevk alabilmeleri açısından önemlidir. Her evde bulunması gereken çocuk koltuğu çocukların kendi hayatlarında daha rahat edebilmeleri ve özgür olabilmeleri açısından önemlidir. 

Çocuklar İçin İdeal Olan Koltuklar

Her çocuk kanepeye oturamaz. Kendisine ait bir koltuğun olması çocuğun kendisine ait bir alanı olduğunun da göstergesidir. Çocuklar için tercih edilecek koltuklar alçak olduğu için çocukların rahatça oturabilmesini sağlar. Desenli yüzeyleri çocukların ilgisini çeker ve sevdirir. Kız ve erkek çocukları için birçok farklı modelin bulunduğu koltuklar yumuşak yapısı ile de bebek odasında rahat bir kullanım imkânı sunar. Kolay oturup kalkması herhangi bir şekilde düşme riski taşımadığından dolayı son derece güvenlidir. Farklı karakterler ile özel olarak üretilen koltuklar her daim çocukların ilgisini çeker ve onlara oturma alışkanlığı kazandırır.

Şişme koltuklar ile Mutlu Çocuklar

Çocuk koltuğu modelleri şişme özelliğe sahiptir ve her biri lisanslıdır. Sert plastik yapısı oluşabilecek her türlü sert darbelerin önüne geçer. Son derece rahattır ve her çocuğun kendi başına kullanabileceği ürünlerdir