Ürün Bulunamadı.

Cross kask, motosikletleri ile daha yüksek hıza çıkmayı hedefleyenlerin vazgeçilmez güvenlik aksesuar ürünü olup aerodinamik yapısı ile yol odaklı bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Özellikle hız arttıkça daha geniş bir açıdan yolu görme imkanı sağladığından dolayı, ön kısmındaki vizör bölümü ve geniş cam kısmı nedeniyle tercih edilirler. Baş bölgesi ile boyun kısmını tam olarak sarmaları full face kask ile aynı denilebilir. Ayrıca rahatlıkla takip çıkarma konusundaki portatif yapısı; profesyonel motosiklet tutkunlarının ilk tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Özellikle yarışçılar adına sağladığı ekstra avantajlarıyla motosiklet kontrolünün yüksek hızlarda dahi kolaylıkla kontrol altına alınmasına fırsat verir. Ayrıca hız arttıkça basınç aynı oranda güçlendiğinden dolayı bu modellerin çene kısmı ön tarafa doğru uzanmış olarak konumlandırılmıştır. Böylece daha rahat nefes alma imkanı sağlayan bu ürünler, geniş bir görüş açısı sunarak motor tutkunlarının diledikleri hızlara çıkmasına olanak tanır.

Rahatça Kullanma İmkanı Sağlayan Cross Kask

Oldukça konforlu bir kullanım imkanı veren kross kasklar, son dönemlerde profesyonel ya da amatör motor kullanıcılarının en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Genelde beyaz camlı olan bu ürünler, farklı renklerdeki cam çeşitleri ya da vizörlü ve vizörsüz tasarımları ile de tercih edilebilmektedir. Çıkarılabilir ve rahatlıkla temizlenebilir antibakteriyel iç ped kısmı, kullanırken sağlık açısından önemli bir katkı sunar. Oldukça kolay takıp çıkarılabilir ve kademeli kilit sistemine sahiptir. Böylece başınızdan çıkmayarak güçlü bir koruma imkanı verir. Bu da gerçekleştirilen yarışlarda ya da yüksek hızlarda olası kazalar neticesinde kaskın baştan çıkmasına engel olur.

Darbe emici özelliği ve vuruş anında yumuşatma avantajı, absorbe teknolojisinden gelir. Zemin ile yaşanabilecek temasta ve sürtünme etkisinde bazı yaralanmalar ya da çizilmeler tamamen bertaraf edilebilir. Bu yüzden tam koruma sağlamak için günümüzde büyük markaların zengin model tasarımları, onay belgeli olarak elde edilmektedir. Böylece uluslararası çapta tam denetimden geçmiş bu ürünler, birçok kaza sonucu güçlü bir koruma sağlayacak garantili satışlarıyla gerçekleştirilmektedir. Siz de hayati riski yok etmek ve motosikletinizle sürüş keyfinizi yüksek hızlarda yaşamak istiyorsanız, cross kasklar arasından tercih yapabilirsiniz.

Kullanışlı Yapısıyla Farklı Cross Kask Çeşitleri

Özel tasarımıyla profesyonel sürücüler için büyük bir öneme sahip cross kask modellerinin avantajları saymakla bitmez. Üst ve çene hava giriş kanalları sayesinde rahatlıkla nefes alınabilir, yüksek hızlarda meydana gelebilecek olası basınçlardan etkilenme oranı çok düşük seviye yeçekilebilir. Bu da aldığınız oksijen seviyesini dengeli hale getirir ve dikkatiniz dağılmadan uzun yolculuklar gerçekleştirmenize fırsat sunar. Sertifikalı ve onaylı bir üretim ile piyasaya sunulan bu özel kask modelleri, şimdi çok uygun fiyatlarla kategori üzerinde sizleri bekliyor. Motosikletinizin performansını test etmek ve keyifli bir zaman geçirmek için doğru kas modelleri cross seçeneklerinden geçer.

Şık Tasarımlarıyla Yeni Nesil Kasklar

Günümüz teknolojisinin tüm nimetlerinden yararlanarak üretimden geçmiş olan cross kasklar, kullanıcı memnuniyeti sunuyor. Güvenlik açısından tam donanımlı teknik bir yapıya sahip olan bu kask çeşitleri, ayrıca kişisel isteğe bağlı olarak zengin bir tasarım olanağı vermektedir. Vizörlü ya da vizörsüz ürünler ile beyaz ya da koyu cam seçenekleri ile tercih edilebilecek bu kasklar, sade renk modellerin yanı sıra üzeri değişik desenlerle hazırlanmış örnekleriyle kullanıcılara sunuluyor. Böylece motosikletinizle gerçekleştireceğiniz yüksek hızlarda büyük bir güven elde ederken, havalı ve karizmatik bir görünüm de yakalayabilirsiniz. Hemen dilediğiniz modeli büyük markaların güvencesi altında kategori üzerinden çok uygun fiyatlar ile güven içinde temin edebilirsiniz.