COREGA PROTEZ YAPIŞTIRICI 40 GR KREM

20,22 ₺

Corega 30lu Temizleyici Tablet

20,22 ₺

Misdiş Kalem Misvak

12,00 ₺

Misdiş Misvak Diş Tozu

12,00 ₺

Oral-B Vitality Şarj Edilebilir Diş Fırçası

151,28 ₺

Oral-B Vitality Şarj Edilebilir Diş Fırçası

144,08 ₺

Oral-B Pilli Diş Fırçası Expert Precision Clean Db04

78,08 ₺

Oral-B Pilli Diş Fırçası Expert Precision Clean Db04

74,48 ₺

50%
Lazimbana.com 50%

Fresh White Diş Pastası Nane Aromalı 90g

5,45 ₺

10,90 ₺
50%
Lazimbana.com 50%

Fresh White Diş Pastası Anti Tartar 90g

5,45 ₺

10,90 ₺

ROCS PRO 5940 DİŞ FIRÇASI - LİLA

29,90 ₺

ROCS PRO 5940 DİŞ FIRÇASI - YEŞİL

29,90 ₺

Rocs Pro 5940 Soft Diş Fırçası Mavi

29,90 ₺

15%
Lazimbana.com 15%

Dr.White Akıllı Diş Beyazlatma Cihazı

123,25 ₺

145,00 ₺

Dr. White - Whitening Pen Diş Beyazlatma Kalemi

19,99 ₺

18%
Lazimbana.com 18%

4Kg Boraks 4 Kg Çamaşır Sodası 4 Kg Limon Tuzu + HEDİYE

94,78 ₺

115,00 ₺
Satışa Kapalıdır

Diş beyazlatma ürünleri beyaz ve bakımlı dişlere sahip olmanız için çok etkili bir üründür. Bu yüzden sadece diş macunu değil ya beyazlatıcı özelliği bulunan diş macunları ya da ayrı olarak diş parlatıcıları kullanılmalıdır.

Doğru Ürünleri Kullanmamak Ağız ve Diş Sağlığına Zarar Veriyor

Piyasadaki birçok diş macunu, diş beyazlatıcı markası mevcuttur. Ancak tercih edilecek olan markanın ne derecede insan sağlığına uygun olduğu iyi araştırılmalıdır. Sağlığa zararlı kimyasallar içeren ürünleri kullanmak hiç istenmeyen ve telafisi zor olan sorunlarla karşılaşılmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden diş macunu, diş fırçası ya da diş beyazlatıcı alırken mutlaka doğru markalar seçilmelidir. Özellikle internet üzerinde yapılan alışverişlerde, herhangi bir sağlık onayı bulunmayan, insan sağlığı açısından herhangi bir zararının olmadığına dair yapılan testlerden onay almamış veyahut bu tür testlerden hiç bir şekilde geçmemiş olan markaların ürünlerini almak mağduriyet yaşanmasına neden olacaktır.

Doğru Marka Nerede Bulunur?

Neredeyse gün içerisinde bir kaç defa kullanılan diş fırçaları ve diş macunlarının doğru markaların ürünlerinden temin edilmesi daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Bu yüzden alışveriş yapmadan önce marka araştırması daha sonrasında ise bu markaların orijinal ve doğru ürünlerin temin edileceği siteler tercih edilmelidir. Sitemizde kişisel bakım ürünleri arasından onlarca markanın ürününü kullanıcılarına sunmaktadır. Gerek ağız ve diş sağlığı gerekse de diğer kişisel bakım ürünlerinin kolayca bulunabileceği sitemizde ayrıca çeşitli kategoriler altında yüzlerce ürününde bulunması mümkündür.

Dünyaca ünlü ve bilinen markaların ürünlerini, bir al iki öde gibi çeşitli kampanya ve promosyon fırsatlarıyla piyasa değerlerinin çok altında fiyatlara sunmaktadır. Sitemizden hemen alışveriş yaşmak ve avantajlı fırsatlardan faydalanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir. Kullanılmakta olan internet tarayıcısının adres çubuğuna sitemizin ismi girilir. Daha sonra yönlendirilen ana sayfamızın üst kısmında bulunan kullanıcı girişi bölümündeki kayıt ol seçeneğine tıklanır. Yönlendirilen sayfada isim, soy isim gibi bir takım gerekli bilgiler eksiksiz olarak girilir.

Bu bilgiler kişisel veri koruma kanunu doğrultusunda herhangi bir üçüncü kişi veya kurumla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bütün alanları doldurduktan sonra kayıt işlem tamamlanmış olmaktadır. Daha sonrasında ise hemen yüzlerce kategori arasından dilediğiniz ürünü inceleyebilir, birçok marka arasında karşılaştırma yapabilir ve size en uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz. Sepetinize ekleyeceğiniz ürünlerin siparişi için ise ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek ödeme yapabilirsiniz. Hızlı kargı seçeneği ile il sınırları içinde üç iş günü il sınırları dışında ise beş iş günü içerisinde ürününüz adresinize ulaşmış olacaktır. Hemen sipariş vermek ve indirim fırsatlarından faydalanmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.