Botania Keçi Sütü Kremi 100 Ml

25% 39,10 ₺

29,30 ₺

HL Soft Time El Temizleme Sıvısı 500 ml

24% 63,70 ₺

48,20 ₺

2 Adet Botalife Topuk Çatlağı Önleyici Krem 50 Ml+(Yeni Üretim)

5% 98,00 ₺

93,10 ₺

Mecitefendi Kenecir Kremi 50 Ml "topuk Çatlaklarında Etkilidir"

33,22 ₺

Peeelıng Tuzu 250 Ml

37,23 ₺

Çatlak Topuklar İçin Yoğun Bakım Kremi 50 Ml

27,43 ₺

Ponza Taşı Renkli Topuk Taşı İpli

16,93 ₺

Botalife Topuk Çatlağı Önleyici Krem 50 Ml+(Yeni Üretim)

16% 60,76 ₺

50,96 ₺

Ayak Bakım Spreyi Ayak Kokusuna Karşı 100 Ml

29,30 ₺

Stokta Yok

El Ve Ayak Bakımı Ürünleri ve Fiyatları

El ve ayak bakımı çok önemli olmakla birlikte, doğru zamanlarda yapıldığı zaman oldukça faydalıdır. Duş sonrası yapılan el ve ayak bakımı daha verimli sonuçlar almanıza neden olmaktadır. Örneğin el ve ayaklarınızı nemliyken törpüleyebilir ve kişisel bakımınızı bu şekilde yapabilirsiniz. Parmak şekillerinize göre kendinize tırnak şekli de belirleyebilirsiniz. Bu işlemlerin hepsini elinize ya da ayağınıza uygulayabilirsiniz.

El Ve Ayak Bakımı Malzemeleri

El ve ayaklarınıza bakım yaparken bazı malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu malzemeler sizin işinizi kolaylaştırmak açısından yardımcıdır. Sitede yer alan Botania keçi sütü kremi, frosted berry el kremi, botalife çatlak önleyici krem, pedikür kremi gibi kremler, el ve ayak bakımı için yardımcı malzemelerdir. 

Lapitak Dermones El Bakım Kremi

El ve ayak bakımı çok önemli olduğu için kullanılacak malzemelerin doğru seçilmesi gerekmektedir. Gliserini zenginleştirilmiş konsantre formülü sayesinde zorlu hava şartlarına karşı ellerinizi korumaya yarayan lapitak dermones el bakım kremi, sitede uygun fiyatıyla sizleri bekliyor. E vitaminiyle tırnaklarınızın güçlenmesini ve çatlamasını engellemektedir. Dermatolojik olarak test edilen bu ürün sayesinde, tırnak etlerinizin yumuşamasını ve beslenmesini sağlayabilirsiniz. Sizde ellerinizin hak ettiği güzel bir bakım yapmak istiyorsanız bu kremi tercih edebilir ve uygun fiyatıyla siteden sahip olabilirsiniz. İpeksi bir görünümle el ve ayak bakımı yapmak istiyorsanız bunu bu kremle yapabilirsiniz. Bu ve bununu gibi ürünleri incelemek istiyorsanız siteyi ziyaret edebilirsiniz.