Firsat Ürünü Milda Jüt El Dokuma Halı Kilim 012 120X180 Cm

51% 441,97 ₺

217,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

El Dokuma Halı Fiyatları

Dekorasyon uygulamalarında en dikkat çeken tasarımlar halılardır. Halıların dekorasyon seçimi ile uyum sağlamasının yanı sıra farklı tasarım özelliklerine ve kaliteye sahip olması da en çok beğenilen ve göze hoş gelen detaylardır. Özellikle el dokuma halı model seçimleri arasında yapılacak olan tercihler dekorasyonunuzda oldukça hoş bir etki sunarken aynı zaman ideal bir dekorasyon görüntüsünün de elde edilmesine imkân verir. 

El Dokuma Halı Modelleri

Dekorasyonunuz içinde farklı ve son derece hoş bir etkiyi sunacak olan el dokuma halı tasarımları aynı zamanda kaliteli seçimlerdir. Farklı birçok dekorasyon uygulaması içinde kendine yer edinen el dokuma halı modelleri arasından seçiminizi dekorasyon uyumuna, renk seçimlerine ve ebat özelliklerine bakarak gerçekleştirebilirsiniz. Son derece şık ve oldukça etkili olan halı tasarımları ile görsellik anlamında olumlu olan sonuçlara ulaşmanız mümkün. 

El dokuma halı tasarım model seçimleri kaliteli ip uygulamaları ile gerçekleştirilir. İpekten yüne ve jüt iplere kadar farklı kullanımlar ile hazırlanan bu halı tasarımlarını uyun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

El Dokuma Halı Alımı

El dokumasına sahip olan özel tasarım halı seçimlerinizi evinizin genel dekorasyonuna göre tercih ederek satın almanız mümkün. Seçimlerinizde geniş ürün listesi arasından tercihinizi yapmanın akabinde uygun fiyat seçimleri ve uygun ödeme tercihleri ile dekorasyonunuza tazelik ve şıklık katmanız mümkün.