Elektrikli Tencere & Tava

Anasayfa Elektronik Elektrikli Tencere & Tava

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Elektrikli Tencere & Tava

Hem kişisel ev mutfaklarında hem de endüstriyel mutfaklarda aktif olarak kullanılmaya başlanan elektrikli tencere modelleri son üç yıl içerisinde en çok satılan mutfak aletlerinin başında geldi. Bununla beraber yeni eklenen özellikler ve uzun süreli dayanıklılık testi ile birlikte görücüye çıkan tavalar da aynı kategoriden değerlendirip sipariş edilebilir. Ergonomik, hızlı ve güvenli kullanımların öncüsü sayılan bu yeni mutfak gereçleri hem mutfak yükünü hafifletmek hem de programlı bir şekilde yemek yapmak için ideal standartlara sahip. Taksitli ödeme olanakları ile birlikte bu aletler, bütçe dostu olarak nitelendiriliyor.

Elektrikli Düdüklü Tencere Modelleri ve Sunduğu Avantajlar

Dijital kontrol paneli sayesinde hem pratik hem de güvenli bir şekilde yemek süreçlerine eşlik eden elektrikli düdük tencere modelleri çıktığı ilk günden bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında satın alınabilmektedir. Sadece et pişirmek için değil sebze, meyve ve de baklagil ürünlerinin pişirilmesi için de idealdir. Aynı zamanda yeni nesil olan bu ürünler çorba yapımları için de elverişlidir. Çok yönlü bir pişirme yöntemine sahip olan bu tencerelerde her türlü yemek kolaylıkla yapıldığı için özellikle kadınlar tarafından büyük oranda sipariş ediliyor. Pişirme süresi gösterge paneline yazıldıktan sonra otomatik olarak kapanma seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda yemekler ne kadar süre içinde kalırsa kalsın kapandıktan sonra bile sıcak tutma özelliğine sahiptir. Mutfakların genel dekorasyon çizgisine uyum sağlayacak şekilde minimal ve sade bir tasarıma sahip olan elektrikli düdük tencereler uygun fiyatları ve ödeme imkanları ile birlikte 2018 yılının en çok satan mutfak gereçleri kapsamında değerlendirilebilir.

Elektrikli Tencereler ve Ürün Özellikleri

Üst düzey performansı ile profesyonel aşçıların da kullanmaya başladığı elektrik tencerelerin hafıza özellikleri de bulunmaktadır. Elektrik kesildiğinde dair pişirilen yemeği hafızasında tutar. Yeniden elektrik geldiğinde kaldığı yerden pişirmeye devam eder. Akıllı ev ve mutfak sistemleri için de özel seçeneklere sahip olan bu tencerelerde birçok farklı özellik daha bulunuyor. Son derece kolay bir şekilde temizleniyor olması da tercih sebebidir. Aynı zamanda 8 ile 10 litre arasında değişen pişirme kapasitesi ile birlikte geniş ailelerin dahi kullanabileceği ölçeklerde yer almaktadır. Bu tencereleri sipariş edenlere ek olarak ölçü bardakları ve spatula gibi ürünler hediye olarak gönderilmektedir. Dış yüzeyi tamamen paslanmaz çelikten imal edilip her daim parlak bir görüntü sergiler. 3 yıllık garanti kapsamındaki ürünler çok özel fırsatları ile birlikte satışta yer almaktadır.

Çift Taraflı Granit Tavalar

Granit malzemesinin olanca kalitesini ve ürün performansını yansıtan çift taraflı tava ürünleri her açıdan pratik kullanımlara eşlik ediyor. Çift taraflı olması nedeniyle bulaşık makinesine atılmadan önce iki farklı yemeğin temizlenmesini olanaklı hale getirir. Son derece dayanıklı olan bu tavaların garanti süreleri 5 yıla kadar uzanabilmektedir. İçerisindeki birçok katman sayısı ile birlikte bu tavada pişirilen yemekler çok daha lezzetli olmaktadır.

Özel Közleme Tavaları

Pikniklerde, özel yemeklerde ve benzeri alanlarda sebzelerin közlenmesini hızlı ve pratik unsurlarda sağlayan özel közleme tavaları bu kategoride yer alıyor. 30 santimetre ebatlarında olan bu tavalar her türlü sebzenin çok kısa bir süre içerisinde tam kıvamında közlenmesini sağlamaktadır. Özel tutamak noktası hiçbir şekilde ısınmaz ve yanma emareleri göstermez.

Omlet ve Krep Tavaları

Ne kadar süre ocakta kalırsa kalsın yanmaz ve yapışmaz özellikleri sayesinde omlet ve krep yapımlarını kolaylaştıran özel tavalar bu kategorinin son ürünleri. Özel ve romantik kahvaltılar için kalp şeklinde olan versiyonları da bu senenin en çok satanları arasında gösteriliyor.