Premium Cep Dürbünü

108,89 ₺

Ücretsiz Kargo

Watton Mıknatıslı Çok Fonksiyonlu Acil durum Feneri Watton Wt 296

99,44 ₺

Ücretsiz Kargo

2 ADET - İSİMLİ ANAHTARLIK - Çift taraflı isim yazılır

30,00 ₺

Ücretsiz Kargo

PARLAK TAŞLI ANAHTARLIK & ROSE & SİYAH ANAHTARLIK

4% 24,99 ₺

23,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Magnetli Led lamba ayarlanabilir ışık anahtarlı led ışık

20,00 ₺

İSİMLİ ANAHTARLIK - Çift taraflı isim yazılır - Kişiye özel

15,00 ₺

Ücretsiz Kargo

RING RT5191 LEDLİ KAFA LAMBASI

20% 54,50 ₺

43,50 ₺

Albea Asker Saati Tezkere Sayar Dijital Su Geçirmez Saat

32,00 ₺

Albea Asker Saati Tezkere Sayar Dijital Su Geçirmez Saat

39,00 ₺

Evolite ICEWALKER Karda Kaydırmayan Ayakkabı Altlığı

12,30 ₺

3W 200 Lümen Cob Led Çalışma ve Kafa Feneri Kafa Lambası

47% 75,00 ₺

39,90 ₺

Magnetli Led lamba ayarlanabilir ışık anahtarlı led ışık

23,00 ₺

Magnetli Led lamba aç-kapa ışık anahtarlı led ışık

16,00 ₺

Elektronik ve Optik Fiyatları

Bu outdoor ürünlerin kullanılacak profesyonellikleri göz önünde bulundurulursa çok uygun ve çok pahalı olan modelleri vardır. Hangi modeller kullanılacaksa ona göre seçim yapılmalıdır. Kullanılan alanlarına göre farklı tercihler yapılabilinir. Her duruma karşı her evde bulunması gereken bu ürünler her keseye göre uygundur. 

Elektronik & Optik

Günümüzün her alanında kullandığımız bu aletler uzun süre kullanım sağlaması açısından farklı modeller ile karşımıza çıkar. Farklı firmaların ürettiği bu Elektronik & Optikler aynı zamanda kolay kullanımları sayesinde insanlar tarafından sıkça tercih edilir. Genellikle karanlık ortamları aydınlatmak için kullanılır. Kalem pil ya da farklı boyutlarda ki piller ile çalışır. Bunların dışında şarjlı ya da güneş enerjisi ile çalışan modelleri de vardır. Elektronik & Optik diğer adları ile fenerler ya da ışıldaklar herhangi bir bakım gerektirmeden uzun seneler kullanım yapılmasına olanak sağlamaktadır. 

Elektronik & Optik Kullanım Şekilleri

Bu ürünler farklı boylarda olabilir bazıları radyoludur. Herhangi bir durumda rahat kullanım için tasarlanmış ürünlerdir. El ile taşınabilen modelleri varken bazıları ise cep içerisinde kolaylıkla taşınabilir. Kullanılan ampullerin derecelerinin büyüklüklerine göre verilecek ışık miktarı o kadar fazla olacağından pil tüketimi de o kadar fazla olacaktır. Bazı ürünler ömür boyu kullanılabilinirken bazıları ise 4-5 saatlik kullanım için tasarlanmıştır. Değiştirilebilinen pilleri sayesinde yeniden kullanım sağlar. Bu optikler aynı zamanda patlama ve yanma riskine karşı korumalı şekillerde üretilmektedir.