38%
Lazimbana.com 38%

3 Lü Bill Liza Penye Emzirme Sütyeni

104,00 ₺

64,00 ₺

Ücretsiz Kargo

10%
Lazimbana.com 10%

Bill Liza Emzirme Atleti

40,00 ₺

36,00 ₺

Ücretsiz Kargo

28%
Lazimbana.com 28%

Bill Liza Penye Emzirme Sütyeni

24,90 ₺

17,90 ₺

Ücretsiz Kargo

23%
Lazimbana.com 23%

Orkide 4950 Süngerli Desteksiz Emzirme Sütyen

46,90 ₺

36,10 ₺

Ücretsiz Kargo

24%
Lazimbana.com 24%

MISS FIT 11036 DİKİŞSİZ EMZİRME SÜTYENİ (3RENK)

43,90 ₺

33,30 ₺

Ücretsiz Kargo

30%
Lazimbana.com 30%

YENİ İNCİ 1652 TELSİZ SÜNGERLİ DESTEKSİZ EMZİRME SÜTYENİ (2RENK)

69,90 ₺

48,90 ₺

Ücretsiz Kargo

38%
Lazimbana.com 38%

Nbb 3628 Yumuşak Süngerli Telli Emzirme Sütyeni

59,90 ₺

36,90 ₺

Ücretsiz Kargo

33%
Lazimbana.com 33%

Nbb 3581 Süngersiz Dikişsiz Emzirme Sütyeni

44,90 ₺

29,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Ninniline Emzirme Sütyeni

89,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Emay 5310 emzirme sütyeni

64,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Gece Gölge Bayan Emzirme Sütyeni 6050

44,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Emay 5320 Agraflı emzirme sütyeni

64,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Formactive Organik Agraflı Emzirme Sütyeni 1220

44,90 ₺

Ücretsiz Kargo

NBB Balenli Emzirme Sütyeni 3628

48,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Kom Mamma Emzirme Sütyeni

96,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Emzirme sütyeni ve atleti emzirme döneminde bebeğinizin ve sizin rahat olmanızı sağlar. Klasik iç çamaşırları anneleri yorar. Ancak bu ürünler hem üretildikleri kumaş itibari ile annelere rahatlık sağlarken, hem de özel tasarımları nedeni ile anneler rahat edecektir. Kategori içerisinde farklı renklerde ve modellerde kaliteli pek çok seçenek bulunuyor. Emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını da fazla tahrişten koruyan bu ürünler, rahatlığı ile annelere adeta yokmuş hissi verir.

Emzirme Sütyenleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Annelerin en çok kullandığı lohusa eşyası olan bu ürünler, kullanışlı olmasının yanında estetik açıdan da hoş bir görüntü sağlıyor. Bu ürünler seçilirken bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Bunlar arasında;

Göğüs uçlarının tahriş olmaması adına çamaşırların pamuktan üretilmiş olması çok önemlidir.

Hamilelik ve emzirme döneminde göğüs ölçünüz değişebilir. Bu nedenle uygun ölçüde ürün almanız gereklidir.

Emzirme Sütyenlerinin askılarının geniş olması rahat etmenizi sağlayacaktır.

Çok sıkı sütyen modelleri süt kanallarının tıkanmasına bile neden olabilir. Bu nedenle balensiz yapıya sahip olan modeller tercih edilmelidir.

Özellikle tek elle açılabilen modellerin seçilmesi önemlidir.

Ölçünün doğru ayarlanabilmesi için sütyenin arkadaki askısı ve kancasının ayarlanabilir olması da rahat kullanım imkanı verecektir.

Emzirme Sütyeni Modelleri

Emzirme sütyeni modelleri ten rengi, siyah, beyaz renk tonlarında farklı tasarımlarda bu kategorinin içinde yer alıyor. İkili ya da üçlü olarak satın alabileceğiniz ürünler çok daha ekonomik özelliklerde olacaktır. Atlet tarzında açılabilen işlevsel modellerde kullanışlı seçenekler arasında yer alıyor. Ürünler genellikle yüzde yüz organik pamuklu olmakta ve cildinizi tahriş etmeyen iç çamaşırları ile anneler daha konforlu kullanımlar elde etmektedir. Süngerli tasarımlarda bulunmakta ve oldukça dayanıklı, konforlu ürünler olarak sunulmaktadır. Emzirme atleti modelleri ise çok daha kullanışlı olmakta ve annelerin kullanımlarında büyük kolaylıklar oluşturmaktadır. Antibakteriyel özelliklerde olan modellerde kendi kullanımlarınıza özel modeller bulabilirsiniz.

Emzirme Sütyeni Fiyatları

Ürünler farklı model ve tasarımlarda sunulduğu için fiyat aralıkları da oldukça farklı olacaktır. Özellikle iki, üçlü ürünler daha bütçe dostu ekonomik ürünler olmaktadır. Sütyen bedenleri hesaplanırken göğüs alt kısım ölçülerek hesaplanır. Temelde 7 adet sütyen bedeni bulunuyor. 70, 75, 80, 85 beden modellerin yanında 100 beden modeller de bulabilmek mümkündür.

Emziren anneler emzirme yastığı, örtüsü gibi ek malzemeler kullanarak çok daha konforlu bir emzirme sağlayabilir. Süt akıntılarına karşı göğüs pedleri de koruyucu ürünler olarak ideal bir koruma sağlar. Sütün sağılması için göğüs pompaları ve sağılan sütü saklamak için süt saklama kapları da kullanabilirsiniz. Göğüs uçları için kremlerde emziren annelerin çantalarında olması gereken ve anne kategorilerinde bulabileceğiniz ek ürünler arasında yer alıyor. En popüler marka ve modelleri bulabileceğiniz kategorilerde bütçenize uygun fiyat aralıklarında alışverişler yapabilirsiniz. Bebefox, Hilarity, Ships, Jem, Baby, Le Jardin, Yeni İnci, NBB, KOM gibi markalar en çok tercih edilen popüler ürünlere aittir. Kategori içerisinde bu markaların farklı tasarımlarına ve kampanyalı fiyatlarına ulaşabilirsiniz.