Ürün Bulunamadı.

Erkek Çocuk Terlik

Çocukların gelişimlerinde ayak sağlıklarının önemi büyüktür. Onların yaşına ve zevkine göre olan ayakkabı ve terlik modelleri seçilmelidir. Çocuklar genelde ayakkabıları severek giyerler ancak terlik giyme konusunda zorlanabilirler. Bu nedenle terlik giymeye can atacakları modeller mevcuttur. Birbirinden konforlu ve ilgi çekici olan erkek çocuk terlik modelleri sayesinde çocuklar terlikleri çok severek, beğenerek ve rahatlıkla kullanabilirler. Geniş tasarım çeşitleri sayesinde yaz mevsiminde giyildiği kadar kış mevsiminde de terlik giymek mümkündür. Özellikle burnu kapalı modeller az serin ve yağışsız havalarda da rahatlıkla kullanılabilirler. 

Terlik Modelleri

Çocuklar için tasarlanan terlik modellerinde rahatlık ve tasarım ön plandadır. Çocukların ilgisini çeken araba, hayvan, şekil figürlerinin yanı sıra çizgi film kahramanları da terlik modellerinde sıklıkla kullanılan imgelerdir. Terlik modellerinde çok fazla çeşitlilik söz konusudur. Açık modeller, parmak arası terlikler ya da burnu kapalı terlikler çok farklı tasarımlarda üretilirler. Bunun yanı sıra arkadan destekli modellerle terlikleri sandalet şeklinde kullanmak mümkün hale gelir. Bu modeller terlik giyme alışkanlığını yeni kazanan çocuklar için oldukça idealdirler.

Sandalet Modelleri

Futbol kahramanlarından, çizgi film kahramanlarından ya da çok sevilen bir hayvan figüründen oluşan erkek çocuk sandalet modelleri sayesinde çocukların ayakları rahat eder. Sandaletler oldukça kolay giyilen ayakkabılardır ve lastikli ya da cırt cırtlı şeklinde kullanılan çeşitleri mevcuttur. Birbirinden farklı ve dikkat çekici erkek çocuk sandaletler sokakta, okulda, plajda ya da seyahatlerde rahatlıkla kullanılabilirler. Tasarımları yönünden oldukça zengin olan bu ürünler çocukların ayak sağlıklarına uygun biçimde üretilirler. Bu sayede hem sağlık hem de konfor sunarlar.