Spor Erkek Kolej Ceket Antrasit C H I

352,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Erkek Armalı Mevsimlik Yeşil Ceket

352,68 ₺

Ücretsiz Kargo

Erkek Mevsimlik Armalı Siyah Ceket

352,68 ₺

Ücretsiz Kargo

Erkek Armalı Mevsimlik Siyah Ceket

352,68 ₺

Ücretsiz Kargo

Erkek Armalı Mevsimlik Krem Ceket

352,68 ₺

Ücretsiz Kargo

Erkek Mevsimlik Armalı Kahve Ceket

352,68 ₺

Ücretsiz Kargo

Klasik Ceket Fiyatları

Hem kadınların hem de erkeklerin kullanmaktan keyif aldıkları ve hiçbir zaman da modası geçmeyen kıyafetler vardır. Bu kıyafetlerden birisi de hiç kuşkusuz klasik ceket modelleridir. Klasik ceket tasarımları son derece şık bir duruşa sahiptir ve modanın değişim rüzgârından kolay kolay etkilenmeyen bir yapıya sahiptir. Tasarımlar erkeklerin ve kadınların rahat edebilecekleri şekilde yapılır. Bu ürünlerde kumaş kalitesi de son derece önemlidir. Özelikle kış aylarında tercih edilebilecek olan ürünlerde vücudu sıcak tutacak bir kumaş tercih edilmesi çok dikkat edilen bir konudur.

Kadın Klasik Ceket Modelleri

Kadınlar için tasarlanan klasik ceket modellerinde alternatifler oldukça fazladır. Hemen her ortamda ve birçok kombinde kullanılabilir klasik ceketler bazen tek düğmeli olarak tasarlanırken bazen çift düğmeli olarak tasarlanabilmektedir. Erkek yaka modeli haricinde farklı yaka stilleri de kullanılabilmektedir. Son yıllarda bu ceketlerde asimetrik kesimler de kendini fazlası ile göstermeye başladı. Bu ceketlerde kırmızı, siyah, mavi gibi düz renkler bulunabilirken aynı zamanda desenli olan tasarımlar da tercih edilebilmektedir.

Erkek Klasik Ceket Tasarımları

Erkekler için tasarlanan erkek ceket modelleri son yıllarda spor kombinlerde de kendini göstermeye başladı. Kalabalık resmi organizasyonlarda sıkça görmeye alışık hale geldiğiniz bu ceket modelleri hemen her yerde kullanılabilmektedir. Cep, yaka ve kol manşetlerinde işçiliğin son derece önemli olduğu bu ceketler erkeklerin gardıroplarının da vazgeçilmezi ürünler arasındadır.