Ürün Bulunamadı.

Eşarp modelleri kadınların gerek sürekli kullanım için gerekse aksesuar olarak tercih ettikleri, farklı desen ve özellikler ile beraber kategoriler arasında yer almaktadır. Özellikle, farklı renk ve kumaş özelliklerine sahip olan kadın eşarp modelleri yeni sezon renkleri ile birlikte kadınların beğenisine sunulmaktadır. Uygun fiyat avantajları ve model seçenekleri ile birlikte bulabileceğiniz bayan eşarp modelleri her zevke ve tarza uygun olarak sunulmuştur.

Kadın Eşarp Modeli Çeşitleri

Kadın eşarp modelleri hem yeni sezon ile beraber hem de mevsimsel özelliklerin gelmesinin ardından çeşit ve kumaş olarak değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler ürün içeriklerinde olduğu gibi fiyat olarak da farklı fiyatların oluşmasına neden olmaktadır. Yani tercih edilen ürüne ve ürün kalitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Bayan eşarp modelleri yeni sezonun en trend modellerini kapsamakla beraber kişilerin zevk ve tarzlarına göre de üretilmektedir. Trend olan yeni ürünler hem model hem de kumaş olarak değişmekte, eski modellerde genellikle tarzlar korunmaktadır. Kişilerin tarzlarına ve tercihlerine göre klasik, günlük ya da abiye eşarp modelleri de kategoriler arasında kolaylıkla bulunabilmektedir.

Eşarp modelleri yalnızca yeni sezona göre değil ayrıca özel üretim olarak da kadınların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle, özel tasarımlı ve dijital baskılı eşarp modelleri son zamanlarda bayanların en fazla tercih ettikleri trend parçalar arasında yer almaktadır.

Bayan eşarp modelleri yeni sezon ile birlikte değişime uğrasa da kumaş yönünden genellikle aynı eşarp çeşitleri üretilmektedir. Eşarp çeşitleri arasında en sık tercih edilen kumaşlar ise ipek, tafta, twin, keten, mevsimsel olarak kışlık ve yazlık eşarplar, pamuklu ve yün eşarplardır.

Eşarplar yalnız baş örtüsü olarak değil şal olarak da kullanılmaktadır. Aynı zamanda eşarp kullanırken daha şık olabileceğiniz ürünlerde bulunmaktadır. Eşarp ve şal aksesuarları kategorisinde bulunan bu ürünler çeşitli renk ve desenlerde sunulmaktadır.

Bayan Eşarp Modellerinde Fiyatlar

Bayan eşarp modellerinde fiyatlar kumaş, kalite, model, renk, takım ve özel üretim olarak farklı fiyatlara ayrılır. Bayan eşarp modellerinde fiyatlar 10 liradan 500 liraya kadar değişime uğrayabilmektedir. Bu değişimin nedeni ise genellikle tasarım ve kumaş yapısıdır. Özel tasarım olarak üretilen eşarp modellerinde fiyatlar diğer sade eşarp modellerinde göre oldukça yüksektir. Ayrıca, farklı kumaş özellikleri de fiyatları etkileyebilmektedir. Özellikle, ipek, yün, keten ve tafta kumaşlar ile üretilen eşarp modellerinde fiyatlar hem ürünün markasına göre hem de ürünün kumaş kalitesine göre değişmektedir.

Bayan eşarp modellerinde dilediğiniz tarz ve modeli farklı kategorilerde bütçenize uygun olarak bulabilirsiniz. Kampanyalı ürünlerden faydalanarak mağaza standartlarına göre %70'e varan indirimler ile kategoriler arasında dilediğiniz eşarp modelini tercih edebilirsiniz.

Bayan Eşarp Seçiminde Kalite

Bayan eşarp modelleri arasında bir seçim yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle eşarp modellerinde tarzınıza uygun eşarbı belirlemeniz gerekmektedir. Yani, eşarp modelini nerede ve nasıl kullanacağınız seçimleriniz için oldukça önemli bir kriter olacaktır. Günlük, klasik, abiye ya da mevsimsel olarak tercih edilecek eşarp modellerinde hem kalite hem de kumaş yapısı değişmektedir. Ardından bayan eşarp modellerinde tercih edeceğiniz marka kalite anlamında da büyük önem taşımaktadır.

Bayan eşarp modellerinde doğru seçimler yapmak için kumaş türünü de iyi seçmeniz gerekmektedir. Özellikle, mevsimsel geçişler nedeni ile değişen modeller hem yeni sezon ürünler olmakta hem de doğru seçimler yapmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle şıklık ve doğru seçim açısından tercih edeceğiniz eşarp modellerinde mutlaka mevsimsel özelliklere de dikkat etmelisiniz. Kaymaz yapıda ve doğru ebatlarda ürün seçimi de daha doğru bir kullanım için tercih etmeniz gereken modeller arasında yer alacaktır. Bayan eşarp modellerinde kalite anlamında mutlaka eşarplarda dikiş ve kesim kenarlarına da dikkat etmek gerekir. Çünkü, kalite öncelikle bir kumaşın dış görüntüsünü ifade etmektedir.