Sarı Mini Çengel İğne Çatal İğne 50 Adet

29,39 ₺

Nazar Boncuklu Gümüş Çatal İğne Süsü

137,20 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşarp & Şal Aksesuarları ve Fiyatları

Kadınların kullanmaktan keyif duyduğu birçok aksesuar vardır. Eşarp & şal aksesuarları da bunlar arasında ilk sıralarda yer alan ürünlerdir. Bu ürünleri muhafazakâr hanımlar kadar başına örtü bağlamayan hanımlar da sıklıkla kullanıyorlar. Bazen bir başörtüsü olurken bazen omuzda bir şal vazifesi gören örtülerdir. Eşarplar çok zaman kıyafetlerin en güzel tamamlayıcıların dan biri oluyor ve son derece şık ürünlerdir. Gerek kullanım kolaylığı gerekse yumuşak dokunuşu işle şal ve eşarp modelleri birçok kadının sevdiği aksesuarlardır.

Eşarp Modelleri 

Kadınların başörtüsü olarak kullandığı aksesuarlar çok fazla renk ve desene sahiptir. Bu ürünler arasında hemen her türlü rengi bulabilme imkânınız bulunuyor. Düz renkler yanında farkların renklerin bir araya gelerek oluşturduğu karma eşarplar da bulunuyor. Çiçek, geometrik gibi güzel desenlere sahip olan ürünlerdir. Kare olarak tasarlanan bu ürünler saten kumaştan üretiliyor ve sağlık açısından herhangi bir zararlı madde bulundurmuyor. Elde yıkayabileceğiniz gibi makinede de yıkanabilme imkânı vardır. Bu eşarplar istendiği takdirde fular şeklinde de kullanılabilir.

Rengârenk Şal Ve Boyunluk Modelleri

Şal modelleri de kadınlara başörtüsü olmasının yanında fular ya da omza alınan bir örtü olarak da kullanılabiliyor. Bu ürünler etol şeklinde tasarlanıyor ve renk skalası son derece geniştir. Çok sevilen bir diğer ürün de boyunluk modelleridir. Boyunluklar kadınların bahar aylarında ve kış aylarında çok tercih ettiği ürünlerdir.