Planet Pl-Enw-9701 1000Base-Sx / Lx Sfp Pcı Express Ethernet Adaptörü

1.522,82 ₺

Ücretsiz Kargo

Planet Pl-Enw-9801 10/100/1000 Mbps Pcı Express Ethernet Kartı

3.246,64 ₺

Ücretsiz Kargo

Planet Enw-9803 1000 Mbps Pcı Express Ethernet Kartı

3.359,34 ₺

Ücretsiz Kargo

Ethernet Kartı Çeşitleri ve Fiyatları

Ethernet teknolojisi eski dönemde kullanılan disketlerin yerini alarak günümüzde kullanılmaya başlanan teknolojidir.  Bilgisayarlarda ana kartlara bağlı olarak çalışan Ethernet kartları cihaz içerisinde yer alan her türlü veri akışını dengelemek ile görevlidir.  Veri donanımları arasında yer alan ağlar ile düzenli olarak veri alışverişi yapar ve bilgisayarın ana beynindeki veri deposunu korur. Ethernet kartı aracılığı ile bir bilgisayardan diğer bilgisayara veri aktarmak mümkündür. Bunun için kullanılacak veri aktarımı özellikli kablolar iki bilgisayara bağlanır ve dışarıdan her türlü veri aktarımı başarı ile sağlanır.

Ethernet Switchleri ile Güvenli Veri Paylaşımı 

Portlar arasında güvenli veri aktarımını sağlayan port cihazları yüksek donanımı nedeni ile güven teşkil eder. Birçok farklı modeli bulunan portlar farklı giriş soket sayıları ile birçok geniş ağda rahatlıkla kullanılabilir. TP-Link Port cihazları her bilgisayar ve modem ile uyumlu olması nedeni ile ön plana çıkan cihazlardır.  Port anlamında oldukça geniş bir hafızaya sahiptir v e 8, 16 GB gibi farklı hafıza limitlerine sahiptir. Modem ile kolay iletişim sağlayan bu port cihazları internet ağı üzerindeki veri aktarımında da oldukça başarılıdır. 

Hızlı Ağ Paylaşım Özelliği

İletimi yapılan bağlantının hız ve kalitesini daima yüksek tutar ve ana bilgisayar ile paylaşım yapılan bilgisayar aynı hızda işlem yapabilme özelliğine sahip olur. Kablosuz TP-Link port cihazları belirli mesafeye kadar olan ağ paylaşımları konusunda kusursuz performans sağlar.