BATMAN OYUNCAK

19,90 ₺

SPIDERMAN OYUNCAK

17,50 ₺

Anki Cozmo Çocuklar İçin Eğitici ve Eğlenceli Akıllı Oyun Robotu

17% 2.400,00 ₺

1.990,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Mattel Batman ve Balta Gergedan Figür CDV94

39,00 ₺

Mattel Robin Blaster Şahin Aksiyon Figür CGN50

39,00 ₺

Mattel Joker Figür CDV92

39,00 ₺

AKTİF ÖĞRENME YAYINLARI TYT FİZİK 0 DAN BAŞLAYANLARA

15% 53,50 ₺

45,48 ₺

Film Figürleri Fiyatları

Oyun dünyasının vazgeçilmesi film figürleri her daim hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgi odağı olmayı başaran ürünlerdir. Milyonların severek takip ettikleri sinema ve film karakterleri oyuncak halini alarak sevenlerini mutlu eder. Bu küçük ve sevimli karakter figürleri dekorasyon anlamında ve oyuncak anlamında oldukça ideal bir tercih olmaktadır. Sağlığa zararlı olmayan figürler saklamak ve sergilemek açısından doğru bir tercih olur. Her film karakterinin figürleri farklı tasarımlar ile üretilerek hayranları ile buluşur. Sevenleri için birden fazla ürünün yer aldığı figür setleri de oldukça ilgi görmektedir.

Birbirinden Farklı Figür Çeşitleri

Film figürleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Hasbro Marvel Mighty Muggs Thanos Figürü, Mattel Batman ve Balta Gergedan Figürü, Hasbro Superman figürü, Spiderman oyuncak figürü, Harika Kanatlar Mini Figürü, Anki Kozmo Eğitici Figürler, gibi birçok farklı figür satışta yer almaktadır. Buna ek olarak harika Kanatlar Roto Figürü, Mattel Joler Figürü, Robin Blaster Şahin Figürü, Star Wars Elektronik Figürü,  Harika Kanatlar Jeremio Figürü,  Batman ve DC aksiyon Figürü, Pijamaskeliler Cat Boy Figürü gibi çok sayıda figür de online satış garantisi ile müşterilere sunulur. 

Çizgi Film Dünyasının Renkli Karakterleri

Çocukların eğlenceli dünyasında büyük bir rol oynayan çizgi film karakterleri her daim çocukların ilgisini çeken oyuncaklar arasında yer alır. Ücretsiz kargo seçeneği ile satışa sunulan ürünler güvenle tercih edilebilir.