Game Of Thrones Khaleesi Figür

154,74 ₺

Ücretsiz Kargo

Tomura Shigaraki Figür

528,12 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Film Figürleri Fiyatları

Oyun dünyasının vazgeçilmesi film figürleri her daim hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgi odağı olmayı başaran ürünlerdir. Milyonların severek takip ettikleri sinema ve film karakterleri oyuncak halini alarak sevenlerini mutlu eder. Bu küçük ve sevimli karakter figürleri dekorasyon anlamında ve oyuncak anlamında oldukça ideal bir tercih olmaktadır. Sağlığa zararlı olmayan figürler saklamak ve sergilemek açısından doğru bir tercih olur. Her film karakterinin figürleri farklı tasarımlar ile üretilerek hayranları ile buluşur. Sevenleri için birden fazla ürünün yer aldığı figür setleri de oldukça ilgi görmektedir.

Birbirinden Farklı Figür Çeşitleri

Film figürleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Hasbro Marvel Mighty Muggs Thanos Figürü, Mattel Batman ve Balta Gergedan Figürü, Hasbro Superman figürü, Spiderman oyuncak figürü, Harika Kanatlar Mini Figürü, Anki Kozmo Eğitici Figürler, gibi birçok farklı figür satışta yer almaktadır. Buna ek olarak harika Kanatlar Roto Figürü, Mattel Joler Figürü, Robin Blaster Şahin Figürü, Star Wars Elektronik Figürü,  Harika Kanatlar Jeremio Figürü,  Batman ve DC aksiyon Figürü, Pijamaskeliler Cat Boy Figürü gibi çok sayıda figür de online satış garantisi ile müşterilere sunulur. 

Çizgi Film Dünyasının Renkli Karakterleri

Çocukların eğlenceli dünyasında büyük bir rol oynayan çizgi film karakterleri her daim çocukların ilgisini çeken oyuncaklar arasında yer alır. Ücretsiz kargo seçeneği ile satışa sunulan ürünler güvenle tercih edilebilir.