Intim Spreyi 150Ml (Genital Siğil Kaşıntı Akıntı Mantar) Genital Sprey

75,00 ₺

Ücretsiz Kargo

JAMU Tongkat Ajimat Madura 70g

235,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Intim Sprey (Genital Bölge Koku Giderici)

79,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Kara Zencefil Şurubu

60,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Moos İntim Likid 200 Ml

13% 204,72 ₺

178,26 ₺

Ücretsiz Kargo

Roselıve Dış Genital Bölge Yıkama Köpüğü

88,30 ₺

Ücretsiz Kargo

Bioder Hijyenik İntim Yıkama Jeli 200 Ml 8680512630005

111,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Moos İntim Likid 400 Ml

9% 259,70 ₺

236,08 ₺

Ücretsiz Kargo

Sebamed Ph 3.8 Feminine Intimate Hassas İntim Likit 200 Ml

93,09 ₺

Stokta Yok

Genital Bölge Bakımı Ürünleri ve Fiyatları

Genital bölgenin hassas ve enfeksiyonlara açık yapısı, bölgede bakterilerin hızlı bir şekilde üreyebilmesi, florasının korunma zorunluluğu gibi nedenlerden dolayı bakımı da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Bu bölge bilinen sabun, duş jeli ve kozmetik ürünler ile yıkanmamalıdır. Aksi halde flora bozulacağı için hastalıklara da davetiye çıkartılmış olur. Genital bölgenin kendisine has bir dengesi vardır. Dengenin bozulması başta mantar olmak üzere istenmeyen enfeksiyonlara yol açar. Bu nedenle genital bölge bakımı için florayı destekleyen ve yapısına zarar vermeyen ürünlerin kullanılması gerekir. Bu ürünlerin PH değeri genital bölgenin PH değeri ile aynıdır.

Genital Bölge Temizlik Ürünleri

Genital bölge yıkama ürünleri kötü kokuların giderilmesinde ve ferahlık hissi sağlanmasında yardımcı olur. Bu ürünler genital bölgenin yapısına uygun doğal malzemelerden oluşurlar. Jinekolojik olarak testleri yapılan bu ürünler alerjilere karşı da kontrol edilmişlerdir. Vitaminler bakımından da zengindirler. Genital bölge bakımı malzemeleri arasında yıkama ürünleri bölgenin nem dengesini de korur. 

Mendiller ve Spreyler 

Genital bölge bakımı için üretilen mendiller tek kullanımlıktır. Hijyenik olan mendiller çantada da taşınabilecek boyutlardadır. Genital bölgenin temizliği bu mendiller ile yapılabilir. Mendil ile kullanılabilecek bir başka ürün ise bakım spreyidir. Mendil ve diğer temizlik ürünleri ile aynı özelliğe sahiptir. Genital bölgede istenmeyen kokuların oluşmasını engelleyen, daha sağlıklı bir yapıya ulaşmasını sağlayan bu ürünler günün her saati rahatlıkla kullanılabilir.